![Однофазне реле напруги 10А 230В AC з блокуванням [SB-RV-01-A220] RV-01/A220 UEC, фото 1](https://images.prom.ua/7328582676_odnofazne-rele-naprugi.jpg)
Однофазне реле напруги 10А 230В AC з блокуванням [SB-RV-01-A220] RV-01/A220 UEC
1 242,24 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 8 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: SB-RV-01-A220
Реле напруги призначені для контролю параметрів напруги мережі та передачі команди.
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна напруга живлення, В, не менше | 230 AC |
| Допуск напруги живлення | 160 ÷ 270 В |
| Діапазон регульованих напруг, В | 180 ÷ 260 |
| Споживана потужність, ВА/Вт, не більше | 4,9 AC |
| Кількість перемикаючих контактів (SPDT) | 1 |
| Діапазон частоти мережі живлення, Гц | 45 ÷ 65 |
| Номінальний струм контактних груп, А | 10 AC/DC |
| Категорія застосування | АС1 |
| Номінальна імпульсна витримувана напруга, Uimp, В, не менше | 4000 |
| Номінальна напруга ізоляції, Ui, В, не менше | 270 |
| Категорія перенапруги | III |
| Витримуваний момент затягування гвинта | 1,2 Н×м |
| Максимальний переріз (одножильний) | 1х2,5; 2х1,5 мм |
| Максимальний переріз (з наконечником) | 1х2,5 мм |
| Номінальна напруга контактної групи, В | 250 АС / 24 DC |
| Мінімальна комутована потужність | 500 мВт |
| Затримка початку роботи | 0,5 с |
| Затримка спрацьовування | 0,1–10 с |
| Гістерезис | 5 ÷ 20 % |
| Похибка спрацьовування | 1 % |
| Похибка уставки | 1 % |
| Похибка затримки | 10 % |
| Час скидання | 1000 мс |
| Механічна зносостійкість | 1×10⁷ циклів |
| Електрична зносостійкість | 1×10⁶ циклів |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Маса | 59 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
- Ціна: 1 242,24 ₴/од.

![Однофазне реле напруги 10А 230В AC з блокуванням [SB-RV-01-A220] RV-01/A220 UEC, фото 2](https://images.prom.ua/7328582677_w159_h159_odnofazne-rele-naprugi.jpg)
![Однофазне реле напруги 10А 230В AC з блокуванням [SB-RV-01-A220] RV-01/A220 UEC, фото 3](https://images.prom.ua/7328582678_w159_h159_odnofazne-rele-naprugi.jpg)
