![Додатковий контакт 1NO+1NC 1A 230В [82882] NHI-E-11-PKZ0 Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7312689462_dodatkovij-kontakt-1no1nc.jpg)
Додатковий контакт 1NO+1NC 1A 230В [82882] NHI-E-11-PKZ0 Eaton
618,29 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 15 од.
- Код: 82882
Стандартний допоміжний контакт Eaton Moeller® серії NHI, NHI-E, 1NC, 1NO, можливе встановлення спереду, гвинтові клеми
| Назва продукту | Eaton Moeller® серії NHI - стандартний допоміжний контакт |
| Каталожний номер | 082882 |
| Код моделі | NHI-E-11-PKZ0 |
| EAN | 4015080828822 |
| Довжина/глибина | 12 mm |
| Висота | 35 mm |
| Ширина | 45 mm |
| Вага | 0.016 kg |
| Примітки каталогу | Монтаж спереду; маркування клем відрізняється від бокового контакту |
| Глобальний каталог | 082882 |
| Тип продукту | Аксесуар |
| Сумісність | Автоматичний вимикач захисту двигуна |
| Тип електричного підключення | Гвинтове з’єднання |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Температура середовища - макс | 55 °C |
| Температура середовища - мін | -25 °C |
| Тепловиділення Pvid | 0 W |
| Втрати Pdiss | 0 W |
| На полюс Pvid | 0.01 W |
| Контакти перемикаючі | 0 |
| Контакти НЗ | 1 |
| Контакти НО | 1 |
| Сигнальні перемикачі | 0 |
| Імпульсна витримка | 4000 V AC |
| Монтаж | Переднє кріплення |
| Категорія перенапруги | III |
| Модель | Верхній монтаж |
| Тримач лампи | Відсутній |
| Перетин провідника | 0.75 - 1.5 mm² |
| Безпечна ізоляція | 440 V між допоміжними та основними контактами |
| Електричний ресурс | 100,000 операцій |
| Комутаційна здатність | 0.5 A, 250 V DC |
| Робочий струм AC-15 | 1 A |
| Робочий струм DC-13 | 2 A |
| Номінальний струм | 1 A |
| Робоча напруга AC | до 440 V |
| Робоча напруга DC | до 250 V |
| Тип клем | Гвинтові |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 1 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контактів | 1NO+1NC |
- Ціна: 618,29 ₴/од.

![Додатковий контакт 1NO+1NC 1A 230В [82882] NHI-E-11-PKZ0 Eaton, фото 2](https://images.prom.ua/7312689464_w159_h159_dodatkovij-kontakt-1no1nc.jpg)
![Додатковий контакт 1NO+1NC 1A 230В [82882] NHI-E-11-PKZ0 Eaton, фото 3](https://images.prom.ua/7312689465_w159_h159_dodatkovij-kontakt-1no1nc.jpg)
