![Диференційний вимикач 1P+N 16A 30mA "B" тип AC [286431] PFL6 Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7312689459_diferentsijnij-vimikach-1pn.jpg)
Диференційний вимикач 1P+N 16A 30mA "B" тип AC [286431] PFL6 Eaton
2 901,10 ₴/од.
- В наявності 2 од.
- Код: 286431
Eaton Moeller серії xPole - PFL6/7 RCBO - автоматичний вимикач захисного відключення із захистом від перевантаження по струму. ПЗВ/автоматичний вимикач, 16A, 30mA, крива спрацьовування автоматичного вимикача B, 1 полюс+N, тип спрацьовування ПЗВ: змінного струму, PFL6
| Назва продукту | Eaton Moeller серії xPole - PFL6/7 RCBO - автоматичний вимикач диференційного струму з захистом від надструму |
| Каталожний номер | 286431 |
| Код моделі | PFL6-16/1N/B/003 |
| EAN | 4015082864316 |
| Довжина/глибина | 86 mm |
| Висота | 75 mm |
| Ширина | 37 mm |
| Вага | 0.225 kg |
| Відповідність | CE, RoHS |
| Глобальний каталог | 286431 |
| Тип продукту | RCBO (диференційний автомат з захистом від перевантаження) |
| Номінальна напруга | 230 V |
| Імпульсний струм | 0.25 kA |
| Тип напруги | AC |
| Ширина модулів | 2 |
| Температура середовища - макс | 40 °C |
| Температура середовища - мін | -25 °C |
| Серія | PFL6 |
| Номінальний струм | 16 A |
| Номінальний робочий струм | 16 A |
| Вимикальна здатність | 6 kA |
| Статичні втрати | 0 W |
| Характеристика спрацювання | B |
| Вбудована глибина | 69.5 mm |
| Клас обмеження струму | 3 |
| Струм КЗ (EN 60947-2) | 0 kA |
| Захисні полюси | 1 |
| Загальна кількість полюсів | 2 |
| Робоча напруга | 230 V |
| Тип монтажу | DIN-рейка |
| Тепловиділення | 3.2 W |
| Імпульсна витримка | 4 kV |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Спрацювання | Без затримки |
| Категорія перенапруги | III |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Диференційний струм | 0.03 A |
| Тип струму витоку | AC |
| Частота | 50 Hz |
| Ізоляційна напруга | 440 V |
| Перетин провідника | 1–25 mm² |
| Застосування | Житлові та комерційні електромережі |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 16 А |
| Умови використання | АС |
| Часострумові характеристики | B |
- Ціна: 2 901,10 ₴/од.

