![Автомат захисту двигуна 20-25А 11-12,5кВт з поворотною ручкою [46989] PKZM0 Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7312689448_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
Автомат захисту двигуна 20-25А 11-12,5кВт з поворотною ручкою [46989] PKZM0 Eaton
500 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 46989
Автоматичний вимикач захисту двигуна Eaton Moeller® серії PKZM0, 12,5 кВт, 20–25 A, гвинтові клеми
| Назва продукту | Eaton Moeller® серії PKZM0 автоматичний вимикач захисту двигуна |
| Каталожний номер | 046989 |
| Код моделі | PKZM0-25 |
| EAN | 4015080469896 |
| Довжина/глибина | 76 mm |
| Висота | 93 mm |
| Ширина | 45 mm |
| Вага | 0.294 kg |
| Глобальний каталог | 046989 |
| Тип продукту | Автоматичний вимикач захисту двигуна |
| Робоча частота | 40 операцій/год |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Механічний ресурс | 100,000 операцій |
| Кліматичний захист | Волога спека циклічна IEC 60068-2-30; волога спека постійна IEC 60068-2-78 |
| Тип приводу | Поворотна кнопка |
| Характеристика спрацювання | Клас перевантаження 10 A |
| Миттєвий розчіплювач КЗ - макс | 388 A |
| Миттєвий розчіплювач КЗ - мін | 388 A |
| Температура середовища - макс | 55 °C |
| Температура середовища - мін | -25 °C |
| Температура корпусу - макс | 40 °C |
| Температура корпусу - мін | -25 °C |
| Температура зберігання - макс | 80 °C |
| Температура зберігання - мін | -40 °C |
| Потужність двигуна 115/120 V 1-фаза | 2 HP |
| Потужність двигуна 230/240 V 3-фази | 7.5 HP |
| Потужність двигуна 460/480 V 3-фази | 15 HP |
| Потужність двигуна 575/600 V 3-фази | 20 HP |
| Тепловиділення Pvid | 7.04 W |
| Втрати Pdiss | 0 W |
| На полюс Pvid | 2.35 W |
| Внутрішній опір | 4 mΩ |
| Імпульсна витримка | 6000 V AC |
| Висота | до 2000 m |
| Конструкція | Вбудований пристрій фіксованого монтажу |
| Вибухозахист (пил) | PTB 10, ATEX 3013; Ex II (2) G [Ex eb Gb] [Ex db Gb] [Ex pxb Gb]; Ex II (2) D [Ex tb Db] [Ex pxb Db] |
| Підключення | Гвинтові клеми |
| Головне коло | Гвинтове з’єднання |
| Монтаж | DIN-рейка IEC/EN 60715 7.5 або 15 mm |
| Категорія перенапруги | III |
| Ступінь захисту | IP20; клеми IP00 |
| Кількість полюсів | Триполюсний |
| Електричний ресурс | 100,000 операцій |
| Ударостійкість | 25 g, 10 ms IEC/EN 60068-2-27 |
| Функції | Захист двигуна; контроль втрати фази |
| Комутаційна здатність | 25 A DC-5 до 250V; 25 A AC-3 до 690 V |
| Перевантаження - макс | 25 A |
| Перевантаження - мін | 20 A |
| Частота - макс | 60 Hz |
| Частота - мін | 50 Hz |
| Робоча напруга | 690 V |
| Номінальний струм | 25 A |
| AC-3e 220/230 V | 5.5 kW |
| AC-3e 380/400 V | 12.5 kW |
| Безперервний струм | 25 A |
| Статичні втрати | 0 W |
| Зачистка | 10 mm |
| Категорія продукту | Автоматичний вимикач захисту двигуна |
| Захист | Захист від дотику (EN 50274) |
| AC-3e 440 V | 12.5 kW |
| AC-3e 500 V | 15 kW |
| AC-3e 690 V | 22 kW |
| Icu 400 V AC | 50 kA |
| Ics 400 V AC | 38 kA |
| Icu 440 V AC | 10 kA |
| Ics 440 V AC | 3 kA |
| Icu 500 V AC | 3 kA |
| Ics 500 V AC | 3 kA |
| Icu 690 V AC | 3 kA |
| Ics 690 V AC | 1 kA |
| Підходить | Двигуни IE3; групові установки (UL/CSA) |
| Розчіплювач КЗ | 15.5 x Iu ±20%, 388 A Irm |
| Клеми (суцільний провід) | 1 x (1 - 6) mm²; 2 x (1 - 6) mm² |
| Температурна компенсація | -25 - 55 °C; ≤0.25 %/K |
| КЗ DC | 40 kA до 250 V DC |
| Аксесуари | BK25/3-PKZ0-E |
| Технологія вимкнення | Термомагнітна |
| Втрати потужності | 7.04 W |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикаюча здатність [kA] | 150 |
- Ціна: 500 ₴/од.

![Автомат захисту двигуна 20-25А 11-12,5кВт з поворотною ручкою [46989] PKZM0 Eaton, фото 2](https://images.prom.ua/7312689451_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 20-25А 11-12,5кВт з поворотною ручкою [46989] PKZM0 Eaton, фото 3](https://images.prom.ua/7312689452_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 20-25А 11-12,5кВт з поворотною ручкою [46989] PKZM0 Eaton, фото 4](https://images.prom.ua/7312689454_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 20-25А 11-12,5кВт з поворотною ручкою [46989] PKZM0 Eaton, фото 5](https://images.prom.ua/7312689457_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
