![Автомат захисту двигуна 10-16А 3,5кВТ з поворотною ручкою [46938] PKZM0 Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7312689434_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
Автомат захисту двигуна 10-16А 3,5кВТ з поворотною ручкою [46938] PKZM0 Eaton
3 837,90 ₴/од.
- В наявності 4 од.
- Код: 46938
Автоматичний вимикач захисту двигуна Eaton Moeller® серії PKZM0, 3,5 кВт, 10–16 A, гвинтові клеми
| Назва продукту | Eaton Moeller® серії PKZM0 автоматичний вимикач захисту двигуна |
| Каталожний номер | 046938 |
| Код моделі | PKZM0-16 |
| EAN | 4015080469384 |
| Довжина/глибина продукту | 76 mm |
| Висота продукту | 93 mm |
| Ширина продукту | 45 mm |
| Вага продукту | 0.292 kg |
| Глобальний каталог | 046938 |
| Тип продукту | Автоматичний вимикач захисту двигуна |
| Робоча частота | 40 операцій/год |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Механічний ресурс | 100,000 операцій |
| Кліматичний захист | Волога спека, постійна, IEC 60068-2-78; Волога спека, циклічна, IEC 60068-2-30 |
| Тип приводу | Поворотна кнопка |
| Характеристика спрацювання | Перевантажувальний розчіплювач: клас спрацювання 10 A |
| Діапазон регулювання миттєвого розчіплювача КЗ - макс | 248 A |
| Діапазон регулювання миттєвого розчіплювача КЗ - мін | 248 A |
| Температура навколишнього середовища - макс | 55 °C |
| Температура навколишнього середовища - мін | -25 °C |
| Температура в корпусі - макс | 40 °C |
| Температура в корпусі - мін | -25 °C |
| Температура зберігання - макс | 80 °C |
| Температура зберігання - мін | -40 °C |
| Потужність двигуна 115/120 V 60 Hz 1-фаза | 1 HP |
| Потужність двигуна 200/208 V 60 Hz 3-фази | 3 HP |
| Потужність двигуна 230/240 V 60 Hz 1-фаза | 2 HP |
| Потужність двигуна 230/240 V 60 Hz 3-фази | 5 HP |
| Потужність двигуна 460/480 V 60 Hz 3-фази | 10 HP |
| Потужність двигуна 575/600 V 60 Hz 3-фази | 10 HP |
| Тепловіддача обладнання Pvid | 6.43 W |
| Потужність розсіювання Pdiss | 0 W |
| Тепловіддача на полюс Pvid | 2.14 W |
| Внутрішній опір | 8 mΩ |
| Імпульсна витримувана напруга | 6000 V AC |
| Висота | Макс. 2000 m |
| Конструкція пристрою | Вбудований пристрій фіксованої техніки монтажу |
| Категорія вибухозахисту для пилу | PTB 10, ATEX 3013; Ex II (2) G [Ex eb Gb] [Ex db Gb] [Ex pxb Gb]; Ex II (2) D [Ex tb Db] [Ex pxb Db] |
| Підключення | Гвинтові клеми |
| Тип підключення головного кола | Гвинтове з’єднання |
| Монтажне положення | Може встановлюватися на DIN рейку IEC/EN 60715 7.5 або 15 mm |
| Категорія перенапруги | III |
| Ступінь захисту | Клеми: IP00; IP20 |
| Кількість полюсів | Триполюсний |
| Електричний ресурс | 100,000 операцій |
| Стійкість до ударів | 25 g, IEC/EN 60068-2-27, напівсинусоїдальний удар 10 ms |
| Функції | Чутливість до зникнення фази; Захист двигуна |
| Комутаційна здатність | 16 A (3 контакти послідовно), DC-5 до 250V; 16 A AC-3 до 690 V |
| Струм налаштування перевантаження - макс | 16 A |
| Струм налаштування перевантаження - мін | 10 A |
| Номінальна частота - макс | 60 Hz |
| Номінальна частота - мін | 50 Hz |
| Номінальна робоча напруга - макс | 690 V |
| Номінальна робоча напруга - мін | 690 V |
| Номінальний робочий струм | 16 A |
| Номінальна потужність AC-3e 220/230 V | 4 kW |
| Номінальна потужність AC-3e 380/400 V | 7.5 kW |
| Номінальний безперервний струм | 16 A |
| Статичне розсіювання тепла | 0 W |
| Довжина зачистки | 10 mm |
| Категорія продукту | Автоматичний вимикач захисту двигуна |
| Захист | Захист від дотику пальцем і тильною стороною руки (EN 50274) |
| Номінальна потужність AC-3e 440 V | 9 kW |
| Номінальна потужність AC-3e 500 V | 9 kW |
| Номінальна потужність AC-3e 690 V | 12.5 kW |
| Вимикальна здатність Icu 400 V AC | 50 kA |
| Вимикальна здатність Ics 400 V AC | 38 kA |
| Вимикальна здатність Icu 440 V AC | 15 kA |
| Вимикальна здатність Ics 440 V AC | 12 kA |
| Вимикальна здатність Icu 500 V AC | 15 kA |
| Вимикальна здатність Ics 500 V AC | 4 kA |
| Вимикальна здатність Icu 690 V AC | 3 kA |
| Вимикальна здатність Ics 690 V AC | 2 kA |
| Підходить для | Відгалужувальний ланцюг (UL/CSA), двигуни IE3 |
| Розчіплювач короткого замикання | 15.5 x Iu ±20%, 248 A Irm |
| Місткість клем (суцільний провід) | 1 x (1 - 6) mm²; 2 x (1 - 6) mm² |
| Температурна компенсація | -25 - 55 °C; ≤0.25 %/K |
| Струм короткого замикання | 60 kA DC до 250 V DC |
| Необхідні аксесуари | BK25/3-PKZ0-E |
| Технологія вимкнення | Термомагнітна |
| Втрати потужності | 6.43 W |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикаюча здатність [kA] | 150 |
- Ціна: 3 837,90 ₴/од.

![Автомат захисту двигуна 10-16А 3,5кВТ з поворотною ручкою [46938] PKZM0 Eaton, фото 2](https://images.prom.ua/7312689437_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 10-16А 3,5кВТ з поворотною ручкою [46938] PKZM0 Eaton, фото 3](https://images.prom.ua/7312689441_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 10-16А 3,5кВТ з поворотною ручкою [46938] PKZM0 Eaton, фото 4](https://images.prom.ua/7312689444_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 10-16А 3,5кВТ з поворотною ручкою [46938] PKZM0 Eaton, фото 5](https://images.prom.ua/7312689446_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
