![Автомат захисту двигуна 2,5-4А 1,1-1,5кВт з поворотною ручкою [72737] PKZM0 Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7312689409_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
Автомат захисту двигуна 2,5-4А 1,1-1,5кВт з поворотною ручкою [72737] PKZM0 Eaton
3 293,40 ₴/од.
- В наявності 7 од.
- Код: 72737
Автоматичний вимикач захисту двигуна Eaton Moeller® серії PKZM0, 1,5 кВт, 2,5–4 A, гвинтові клеми
| Назва продукту | Eaton Moeller® серія PKZM0 Автоматичний вимикач захисту двигуна |
| Каталожний номер | 072737 |
| Код моделі | PKZM0-4 |
| EAN | 4015080727378 |
| Довжина/глибина продукту | 76 mm |
| Висота продукту | 93 mm |
| Ширина продукту | 45 mm |
| Вага продукту | 0.284 kg |
| Глобальний каталог | 072737 |
| Тип продукту | Автоматичний вимикач захисту двигуна |
| Частота роботи | 40 Операцій/год |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Термін служби, механічний | 100,000 Операцій |
| Кліматична стійкість | Волога тепло, циклічна, згідно IEC 60068-2-30 Волога тепло, постійна, згідно IEC 60068-2-78 |
| Тип приводу | Поворотна кнопка |
| Характеристика спрацювання | Захист від перевантаження: клас спрацювання 10 A |
| Діапазон налаштування миттєвого розчіплювача короткого замикання - макс | 62 A |
| Діапазон налаштування миттєвого розчіплювача короткого замикання - мін | 62 A |
| Температура навколишнього середовища при роботі - макс | 55 °C |
| Температура навколишнього середовища при роботі - мін | -25 °C |
| Температура навколишнього середовища (в корпусі) - макс | 40 °C |
| Температура навколишнього середовища (в корпусі) - мін | -25 °C |
| Температура зберігання - макс | 80 °C |
| Температура зберігання - мін | -40 °C |
| Призначена потужність двигуна при 115/120 V, 60 Hz, 1-фаза | 0.125 HP |
| Призначена потужність двигуна при 200/208 V, 60 Hz, 3-фази | 0.75 HP |
| Призначена потужність двигуна при 230/240 V, 60 Hz, 1-фаза | 0.33 HP |
| Призначена потужність двигуна при 230/240 V, 60 Hz, 3-фази | 0.75 HP |
| Призначена потужність двигуна при 460/480 V, 60 Hz, 3-фази | 2 HP |
| Призначена потужність двигуна при 575/600 V, 60 Hz, 3-фази | 3 HP |
| Розсіювання тепла обладнання, залежне від струму Pvid | 5.33 W |
| Здатність розсіювання тепла Pdiss | 0 W |
| Розсіювання тепла на полюс, залежне від струму | 1.78 W |
| Внутрішній опір | 110 mΩ |
| Номінальна імпульсна напруга витримки (Uimp) | 6000 V AC |
| Висота над рівнем моря | Макс. 2000 m |
| Конструкція пристрою | Вбудований пристрій фіксованої установки |
| Категорія вибухозахисту для пилу | PTB 10, ATEX 3013 Ex II (2) G [Ex eb Gb] [Ex db Gb] [Ex pxb Gb] Ex II (2) D [Ex tb Db] [Ex pxb Db] |
| Підключення | Гвинтові клеми |
| Тип електричного підключення головного кола | Гвинтове підключення |
| Монтажне положення | Може бути встановлений на DIN-рейку IEC/EN 60715 висотою 7.5 або 15 mm |
| Категорія перенапруги | III |
| Ступінь захисту | IP20 Клеми: IP00 |
| Кількість полюсів | Триполюсний |
| Термін служби, електричний | 100,000 операцій |
| Стійкість до ударів | 25 g, механічна, згідно IEC/EN 60068-2-27, напівсинусоїдальний удар 10 ms |
| Функції | Чутливість до обриву фази Захист двигуна |
| Комутаційна здатність | 4 A, AC-3 до 690 V 4 A (3 контакти послідовно), DC-5 до 250V |
| Налаштування струму перевантаження - макс | 4 A |
| Налаштування струму перевантаження - мін | 2.5 A |
| Номінальна частота - макс | 60 Hz |
| Номінальна частота - мін | 50 Hz |
| Номінальна робоча напруга (Ue) - макс | 690 V |
| Номінальна робоча напруга (Ue) - мін | 690 V |
| Номінальний робочий струм (In) | 4 A |
| Номінальна потужність при AC-3e, 380/400 V, 50 Hz | 1.5 kW |
| Номінальний струм (Iu) | 4 A |
| Метод вимкнення | Термомагнітний |
| Втрати потужності | 5.33 W |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 4 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикаюча здатність [kA] | 150 |
- Ціна: 3 293,40 ₴/од.

![Автомат захисту двигуна 2,5-4А 1,1-1,5кВт з поворотною ручкою [72737] PKZM0 Eaton, фото 2](https://images.prom.ua/7312689411_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 2,5-4А 1,1-1,5кВт з поворотною ручкою [72737] PKZM0 Eaton, фото 3](https://images.prom.ua/7312689412_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 2,5-4А 1,1-1,5кВт з поворотною ручкою [72737] PKZM0 Eaton, фото 4](https://images.prom.ua/7312689413_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 2,5-4А 1,1-1,5кВт з поворотною ручкою [72737] PKZM0 Eaton, фото 5](https://images.prom.ua/7312689414_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
