![Автомат захисту двигуна 1,6-2,5А 0,55-0,75кВт з поворотною ручкою [72736] PKZM0 Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7312689403_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
Автомат захисту двигуна 1,6-2,5А 0,55-0,75кВт з поворотною ручкою [72736] PKZM0 Eaton
3 293,40 ₴/од.
- В наявності 6 од.
- Код: 72736
Автоматичний вимикач захисту двигуна Eaton Moeller® серії PKZM0, 0,75 кВт, 1,6 - 2,5 A, гвинтові клеми
| Назва продукту | Eaton Moeller® series PKZM0 Автоматичний вимикач захисту двигуна |
| Каталожний номер | 072736 |
| Код моделі | PKZM0-2,5 |
| EAN | 4015080727361 |
| Довжина/Глибина продукту | 76 mm |
| Висота продукту | 93 mm |
| Ширина продукту | 45 mm |
| Вага продукту | 0.287 kg |
| Глобальний каталог | 072736 |
| Тип продукту | Автоматичний вимикач захисту двигуна |
| Робоча частота | 40 Operations/h |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Механічний ресурс | 100,000 Operations |
| Кліматичне виконання | Damp heat, constant, to IEC 60068-2-78 Damp heat, cyclic, to IEC 60068-2-30 |
| Тип приводу | Поворотна кнопка |
| Характеристика спрацювання | Захист від перевантаження: клас спрацювання 10 A |
| Діапазон налаштування миттєвого короткого замикання - макс | 39 A |
| Діапазон налаштування миттєвого короткого замикання - мін | 39 A |
| Температура навколишнього середовища - макс | 55 °C |
| Температура навколишнього середовища - мін | -25 °C |
| Температура навколишнього середовища (в корпусі) - макс | 40 °C |
| Температура навколишнього середовища (в корпусі) - мін | -25 °C |
| Температура зберігання - макс | 80 °C |
| Температура зберігання - мін | -40 °C |
| Потужність двигуна при 200/208 V, 60 Hz, 3-фази | 0.5 HP |
| Потужність двигуна при 230/240 V, 60 Hz, 1-фаза | 0.17 HP |
| Потужність двигуна при 230/240 V, 60 Hz, 3-фази | 0.5 HP |
| Потужність двигуна при 460/480 V, 60 Hz, 3-фази | 1 HP |
| Потужність двигуна при 575/600 V, 60 Hz, 3-фази | 1.5 HP |
| Тепловиділення обладнання (залежне від струму) | 5.16 W |
| Тепловиділення | 0 W |
| Тепловиділення на полюс | 1.72 W |
| Внутрішній опір | 270 mΩ |
| Імпульсна напруга витримки | 6000 V AC |
| Висота встановлення | Max. 2000 m |
| Конструкція пристрою | Вбудований пристрій |
| Категорія вибухозахисту пилу | PTB 10, ATEX 3013 Ex II (2) G [Ex eb Gb] [Ex db Gb] [Ex pxb Gb] Ex II (2) D [Ex tb Db] [Ex pxb Db] |
| Підключення | Гвинтові клеми |
| Тип підключення головного кола | Гвинтове з'єднання |
| Монтаж | На DIN-рейку IEC/EN 60715 |
| Категорія перенапруги | III |
| Ступінь захисту | Terminals: IP00 IP20 |
| Кількість полюсів | Three-pole |
| Електричний ресурс | 100,000 operations |
| Стійкість до ударів | 25 g, Mechanical |
| Функції | Motor protection Phase failure sensitive |
| Комутаційна здатність | 2.5 A, AC-3 up to 690 V 2.5 A (3 contacts in series), DC-5 up to 250V |
| Налаштування струму перевантаження - макс | 2.5 A |
| Налаштування струму перевантаження - мін | 1.6 A |
| Номінальна частота - макс | 60 Hz |
| Номінальна частота - мін | 50 Hz |
| Номінальна напруга - макс | 690 V |
| Номінальна напруга - мін | 690 V |
| Номінальний струм | 2.5 A |
| Потужність при AC-3e 220/230 V | 0.37 kW |
| Потужність при AC-3e 380/400 V | 0.75 kW |
| Безперервний струм | 2.5 A |
| Зачистка кабелю | 10 mm |
| Захист | Захист від дотику |
| Метод вимкнення | Термомагнітний |
| Втрати потужності | 5.16 W |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 2.5 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикаюча здатність [kA] | 150 |
- Ціна: 3 293,40 ₴/од.

![Автомат захисту двигуна 1,6-2,5А 0,55-0,75кВт з поворотною ручкою [72736] PKZM0 Eaton, фото 2](https://images.prom.ua/7312689404_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 1,6-2,5А 0,55-0,75кВт з поворотною ручкою [72736] PKZM0 Eaton, фото 3](https://images.prom.ua/7312689405_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 1,6-2,5А 0,55-0,75кВт з поворотною ручкою [72736] PKZM0 Eaton, фото 4](https://images.prom.ua/7312689407_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 1,6-2,5А 0,55-0,75кВт з поворотною ручкою [72736] PKZM0 Eaton, фото 5](https://images.prom.ua/7312689408_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
