![Автомат захисту двигуна 1-1,6А 0,37-0,55кВт з поворотною ручкою [72735] PKZM0 Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7312689393_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
Автомат захисту двигуна 1-1,6А 0,37-0,55кВт з поворотною ручкою [72735] PKZM0 Eaton
3 293,40 ₴/од.
- В наявності 3 од.
- Код: 72735
Автоматичний вимикач захисту двигуна Eaton Moeller® серії PKZM0, 0,55 кВт, 1–1,6 A, гвинтові клеми
| Каталожний номер | 072735 |
| Код моделі | PKZM0-1,6 |
| EAN | 4015080727354 |
| Довжина/глибина продукту | 76 mm |
| Висота продукту | 93 mm |
| Ширина продукту | 45 mm |
| Вага продукту | 0.28 kg |
| Глобальний каталог | 072735 |
| Тип продукту | Автоматичний вимикач захисту двигуна |
| Робоча частота | 40 операцій/год |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Термін служби, механічний | 100,000 операцій |
| Кліматичне виконання | Вологе тепло, циклічне, відповідно до IEC 60068-2-30 Вологе тепло, постійне, відповідно до IEC 60068-2-78 |
| Тип приводу | Поворотна кнопка |
| Характеристика спрацювання | Спрацювання від перевантаження: клас відключення 10 A |
| Діапазон налаштування миттєвого розчеплення короткого замикання - макс | 25 A |
| Діапазон налаштування миттєвого розчеплення короткого замикання - мін | 25 A |
| Температура навколишнього середовища - макс | 55 °C |
| Температура навколишнього середовища - мін | -25 °C |
| Температура навколишнього середовища (в корпусі) - макс | 40 °C |
| Температура навколишнього середовища (в корпусі) - мін | -25 °C |
| Температура зберігання - макс | 80 °C |
| Температура зберігання - мін | -40 °C |
| Призначена потужність двигуна при 230/240 V, 60 Hz, 1-фаза | 0.1 HP |
| Призначена потужність двигуна при 460/480 V, 60 Hz, 3-фази | 0.75 HP |
| Призначена потужність двигуна при 575/600 V, 60 Hz, 3-фази | 0.75 HP |
| Тепловиділення обладнання, залежне від струму | 5.36 W |
| Потужність тепловиділення | 0 W |
| Тепловиділення на полюс, залежне від струму | 1.79 W |
| Внутрішній опір | 700 mΩ |
| Номінальна імпульсна витримувана напруга | 6000 V AC |
| Висота встановлення | Макс. 2000 m |
| Конструкція пристрою | Вбудований пристрій, фіксована вбудована технологія |
| Категорія вибухозахисту для пилу | PTB 10, ATEX 3013 Ex II (2) G [Ex eb Gb] [Ex db Gb] [Ex pxb Gb] Ex II (2) D [Ex tb Db] [Ex pxb Db] |
| Підключення | Гвинтові клеми |
| Тип електричного підключення головного кола | Гвинтове з'єднання |
| Положення монтажу | Може бути встановлений на DIN-рейку IEC/EN 60715 висотою 7.5 або 15 mm |
| Категорія перенапруги | III |
| Ступінь захисту | Клеми: IP00 IP20 |
| Кількість полюсів | Триполюсний |
| Термін служби, електричний | 100,000 операцій |
| Стійкість до ударів | 25 g, механічна, відповідно до IEC/EN 60068-2-27, напівсинусоїдальний удар 10 ms |
| Функції | Чутливість до обриву фази Захист двигуна |
| Комутаційна здатність | 1.6 A (3 контакти послідовно), DC-5 до 250V 1.6 A, AC-3 до 690 V |
| Налаштування струму перевантаження - макс | 1.6 A |
| Налаштування струму перевантаження - мін | 1 A |
| Номінальна частота - макс | 60 Hz |
| Номінальна частота - мін | 50 Hz |
| Номінальна робоча напруга - макс | 690 V |
| Номінальна робоча напруга - мін | 690 V |
| Номінальний робочий струм для заданого тепловиділення | 1.6 A |
| Номінальна потужність при AC-3e, 220/230 V, 50 Hz | 0.25 kW |
| Номінальна потужність при AC-3e, 380/400 V, 50 Hz | 0.55 kW |
| Номінальний безперервний струм | 1.6 A |
| Статичне тепловиділення, незалежне від струму | 0 W |
| Довжина зачистки проводу | 10 mm |
| Категорія продукту | Автоматичний вимикач захисту двигуна |
| Захист | Захист від дотику пальцями та тильною стороною руки, захист від прямого контакту при керуванні спереду (EN 50274) |
| Номінальна потужність при AC-3e, 440 V, 50 Hz | 0.55 kW |
| Номінальна потужність при AC-3e, 500 V, 50 Hz | 0.75 kW |
| Номінальна потужність при AC-3e, 690 V, 50 Hz | 1.1 kW |
| Номінальна гранична відключаюча здатність Icu при 400 V AC | 150 kA |
| Номінальна робоча відключаюча здатність Ics при 400 V AC | 150 kA |
| Номінальна гранична відключаюча здатність Icu при 440 V AC | 150 kA |
| Номінальна робоча відключаюча здатність Ics при 440 V AC | 150 kA |
| Номінальна гранична відключаюча здатність Icu при 500 V AC | 150 kA |
| Номінальна робоча відключаюча здатність Ics при 500 V AC | 150 kA |
| Номінальна гранична відключаюча здатність Icu при 690 V AC | 150 kA |
| Номінальна робоча відключаюча здатність Ics при 690 V AC | 150 kA |
| Підходить для | Також для двигунів класу ефективності IE3 Гілкове коло: ручний тип E при використанні з клемою або придатний для групових установок (UL/CSA) |
| Миттєве розчеплення короткого замикання | Базовий пристрій фіксований 15.5 x Iu ± 20% допуск 24.8 A, Irm |
| Переріз підключуваного провідника (суцільний) | 2 x (1 - 6) mm² 1 x (1 - 6) mm² |
| Номінальний робочий струм | 1.6 A |
| Температурна компенсація | -5 - 40 °C відповідно до IEC/EN 60947, VDE 0660 ≤ 0.25 %/K, залишкова похибка при T > 40° -25 - 55 °C, робочий діапазон |
| Струм короткого замикання | 60 kA DC, до 250 V DC, головні струмопровідні шляхи |
| Номінальна здатність струму короткого замикання (груповий захист) | 50 kA, 600 V High Fault, запобіжник, SCCR (UL/CSA) з 600 A, 600 V High Fault, запобіжник, SCCR (UL/CSA) 50 kA, 600 V High Fault, автоматичний вимикач, SCCR (UL/CSA) з 600 A, 600 V High Fault, автоматичний вимикач, SCCR (UL/CSA) |
| Номінальна здатність струму короткого замикання (тип E) | Необхідні аксесуари BK25/3-PKZ0-E 65 kA, 240 V, SCCR (UL/CSA) 65 kA, 480 Y/277 V, SCCR (UL/CSA) 50 kA, 600 Y/347 V, SCCR (UL/CSA) |
| Метод відключення | Термомагнітний |
| Втрати потужності | 5.36 W |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 1.6 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикаюча здатність [kA] | 150 |
- Ціна: 3 293,40 ₴/од.

![Автомат захисту двигуна 1-1,6А 0,37-0,55кВт з поворотною ручкою [72735] PKZM0 Eaton, фото 2](https://images.prom.ua/7312689395_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 1-1,6А 0,37-0,55кВт з поворотною ручкою [72735] PKZM0 Eaton, фото 3](https://images.prom.ua/7312689397_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 1-1,6А 0,37-0,55кВт з поворотною ручкою [72735] PKZM0 Eaton, фото 4](https://images.prom.ua/7312689399_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
![Автомат захисту двигуна 1-1,6А 0,37-0,55кВт з поворотною ручкою [72735] PKZM0 Eaton, фото 5](https://images.prom.ua/7312689401_w159_h159_avtomat-zahistu-dviguna.jpg)
