![Головка для перемикача 22мм без підсвічування чорна 2 положення з фіксацією [216867] M22-WRK Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7312687769_golovka-dlya-peremikacha.jpg)
Головка для перемикача 22мм без підсвічування чорна 2 положення з фіксацією [216867] M22-WRK Eaton
801,64 ₴/од.
- В наявності 10 од.
- Код: 216867
Перемикач Eaton Moeller® серії M22, RMQ-Titan, з ручкою для великого пальця, з фіксацією, 2 положення, рамка: титан
| Назва продукту | Eaton Moeller® серія M22 селекторний перемикач |
| Каталожний номер | 216867 |
| EAN | 4015082168674 |
| Довжина/глибина | 46 mm |
| Висота | 30 mm |
| Ширина | 30 mm |
| Вага | 0.013 kg |
| Відповідність стандартам | CE Marked |
| Код моделі | M22-WRK |
| Тип | Привід селекторного перемикача |
| Колір приводу | Чорний |
| Функція приводу | Фіксований Фіксація перемикання |
| Оснащено | Переднє кільце |
| Частота роботи | 2000 операцій/год |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Кліматичне виконання | Вологе тепло, постійне, за IEC 60068-2-78 Вологе тепло, циклічне, за IEC 60068-2-30 |
| Підключення до SmartWire-DT | З підключеннями SWD-RMQ Yes |
| Тип приводу | Поворотний |
| Температура експлуатації - макс | 70 °C |
| Температура експлуатації - мін | -25 °C |
| Температура зберігання - макс | 80 °C |
| Температура зберігання - мін | 40 °C |
| Тепловиділення обладнання (залежне від струму) Pvid | 0 W |
| Сила для примусового розмикання - мін | 0 N |
| Потужність тепловиділення Pdiss | 0 W |
| Тепловиділення на полюс Pvid | 0 W |
| Діаметр отвору | 22.5 mm |
| Крутний момент | 0.3 Nm |
| Номінальний робочий струм (In) | 0 A |
| Статичне тепловиділення Pvs | 0 W |
| Кут перемикання | 60 ° |
| Колір рамки | Титан |
| Стійкість до ударів | 30 g, механічна, згідно IEC/EN 60068-2-27, синусоїдальний удар 11 ms Механічна, згідно IEC/EN 60068-2-27 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Дизайн | З виступом для пальця Класичний |
| Монтажне положення | За потребою |
| Категорія перенапруги | III |
| Ступінь захисту | NEMA 4X, 13 |
| Ступінь захисту (спереду) | IP66 |
| Функції | Фіксація/пружинне повернення, може змінюватися за допомогою кодуючих елементів M22-XC-Y |
| Колір індикатора | Інший |
| Тип лінзи | Кругла |
| Термін служби, механічний | 100,000 операцій |
| Кількість позицій перемикання | 2 |
| Розмір | Передній діаметр: 29.7 mm |
| Категорія продукту | RMQ-Titan |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Ні |
| Форма кнопки | Циліндрична |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22 мм |
- Ціна: 801,64 ₴/од.

![Головка для перемикача 22мм без підсвічування чорна 2 положення з фіксацією [216867] M22-WRK Eaton, фото 2](https://images.prom.ua/7312687772_w159_h159_golovka-dlya-peremikacha.jpg)
![Головка для перемикача 22мм без підсвічування чорна 2 положення з фіксацією [216867] M22-WRK Eaton, фото 3](https://images.prom.ua/7312687774_w159_h159_golovka-dlya-peremikacha.jpg)
