![Кнопка керування 22мм без підсвічування зелена [216596] M22-D-G Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7312687761_knopka-keruvannya-22mm.jpg)
Кнопка керування 22мм без підсвічування зелена [216596] M22-D-G Eaton
347,82 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 8 од.
- Код: 216596
Кнопковий вивід Eaton Moeller® серії M22, RMQ-Titan, плоский, з коротким замиканням, зелений, порожній, рамка: титан
| Назва продукту | Eaton Moeller® серія M22 кнопка |
| Каталожний номер | 216596 |
| EAN | 4015082165963 |
| Довжина/глибина | 30 mm |
| Висота | 30 mm |
| Ширина | 30 mm |
| Вага | 0.009 kg |
| Відповідність стандартам | CE Marked |
| Код моделі | M22-D-G |
| Тип | Кнопковий привід |
| Колір приводу | Зелений |
| Функція приводу | Миттєва Пружинне повернення |
| Оснащено | Переднє кільце |
| Частота роботи | 3600 операцій/год |
| Кліматичне виконання | Вологе тепло, циклічне, за IEC 60068-2-30 Вологе тепло, постійне, за IEC 60068-2-78 |
| Підключення до SmartWire-DT | Yes |
| З підключеннями SWD-RMQ | |
| Зусилля натискання | 5 N |
| Температура експлуатації - макс | 70 °C |
| Температура експлуатації - мін | -25 °C |
| Температура зберігання - макс | 80 °C |
| Температура зберігання - мін | 40 °C |
| Тепловиділення обладнання (залежне від струму) Pvid | 0 W |
| Сила для примусового розмикання - мін | 0 N |
| Потужність тепловиділення Pdiss | 0 W |
| Тепловиділення на полюс Pvid | 0 W |
| Кількість позицій керування | 1 |
| Діаметр отвору | 22.5 mm |
| Номінальний робочий струм (In) | 0 A |
| Колір рамки | Титан |
| Стійкість до ударів | Механічна, згідно IEC/EN 60068-2-27 30 g, механічна, згідно IEC/EN 60068-2-27, синусоїдальний удар 11 ms |
| Колір | Зелений |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Дизайн | Плоский Класичний |
| Монтажне положення | За потребою |
| Ступінь захисту | IP67 NEMA 4X NEMA 13 NEMA 3R IP66 NEMA 12 IP69K |
| Ступінь захисту (спереду) | NEMA 4X IP67/IP69K |
| Маркування | Порожнє |
| Тип переднього елемента | Плоский |
| Тип лінзи | Кругла |
| Термін служби, механічний | 5,000,000 операцій |
| Статичне тепловиділення Pvs | 0 W |
| Категорія продукту | RMQ-Titan |
| Розмір | Передні розміри: 22 x 22 mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Колір корпусу | Зелений |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма кнопки | Кругла |
- Ціна: 347,82 ₴/од.

