![Головка сигнальної лампи 22мм плоска жовта [216774] M22-L-Y Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7312687757_golovka-signalnoyi-lampi.jpg)
Головка сигнальної лампи 22мм плоска жовта [216774] M22-L-Y Eaton
333,56 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 20 од.
- Код: 216774
Світловий індикатор Eaton Moeller® серії M22, RMQ-Titan, жовтий
| Назва продукту | Eaton Moeller® серія M22 індикаторний світлодіод |
| Каталожний номер | 216774 |
| EAN | 4015082167745 |
| Довжина/глибина | 30 mm |
| Висота | 30 mm |
| Ширина | 30 mm |
| Вага | 0.007 kg |
| Відповідність стандартам | CE Marked |
| Код моделі | M22-L-Y |
| Тип | Індикаторні лампи |
| Оснащено | Переднє кільце |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Кліматичне виконання | Вологе тепло, циклічне, за IEC 60068-2-30 Вологе тепло, постійне, за IEC 60068-2-78 |
| Підключення до SmartWire-DT | З підключеннями SWD-RMQ Yes |
| Номінальна імпульсна витримувана напруга (Uimp) | 4000 V AC |
| Колір рамки | Хром |
| Стійкість до ударів | 30 g, механічна, згідно IEC/EN 60068-2-27, синусоїдальний удар 11 ms Механічна, згідно IEC/EN 60068-2-27 |
| Матеріал рамки | Інше |
| Ємність клем | 0.5 - 1.5 mm², багатожильний 0.5 - 1.5 mm², одножильний |
| Колір лінзи | Жовтий |
| Дизайн | Плоский |
| Монтажне положення | За потребою |
| Категорія перенапруги | III |
| Ступінь захисту | NEMA 4X, 13 |
| Температура експлуатації - макс | 70 °C |
| Температура експлуатації - мін | -25 °C |
| Тепловиділення обладнання (залежне від струму) Pvid | 0 W |
| Сила для примусового розмикання - мін | 0 N |
| Потужність тепловиділення Pdiss | 0 W |
| Тепловиділення на полюс Pvid | 0 W |
| Діаметр отвору | 22.5 mm |
| Висота отвору | 22.5 mm |
| Номінальна ізоляційна напруга (Ui) | 250 V |
| Номінальний робочий струм (In) | 0 A |
| Статичне тепловиділення Pvs | 0 W |
| Кількість вбудованих сигнальних ламп | 1 |
| Категорія продукту | RMQ-Titan |
| Розмір | Передній діаметр: 29.7 mm |
| Ступінь захисту (спереду) | IP67/IP69K |
| Тип лінзи | Кругла / Плоска |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Світлофільтр |
| Форма кнопки | Кругла |
- Ціна: 333,56 ₴/од.

![Головка сигнальної лампи 22мм плоска жовта [216774] M22-L-Y Eaton, фото 2](https://images.prom.ua/7312687758_w159_h159_golovka-signalnoyi-lampi.jpg)
![Головка сигнальної лампи 22мм плоска жовта [216774] M22-L-Y Eaton, фото 3](https://images.prom.ua/7312687760_w159_h159_golovka-signalnoyi-lampi.jpg)
