![Тримач для блок контактів 30x41x10мм [216374] M22-A Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7308789015_trimach-dlya-blok.jpg)
Тримач для блок контактів 30x41x10мм [216374] M22-A Eaton
119,02 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 46 од.
- Код: 216374
Адаптер серії Eaton Moeller® M22
| Назва продукту | Eaton Moeller® series M22 монтажний адаптер |
| Каталожний номер | 216374 |
| Код моделі | M22-A |
| EAN | 4015082163747 |
| Довжина/глибина продукту | 10 mm |
| Висота продукту | 41 mm |
| Ширина продукту | 30 mm |
| Вага продукту | 0.003 kg |
| Глобальний каталог | 216374 |
| Тип продукту | Аксесуар |
| Тип | Монтажний затискач (передній монтаж) для 3-контактних LED елементів |
| Підключення SmartWire-DT | Так |
| Тип підключення | Переднє кріплення |
| Температура експлуатації | -25 °C / 70 °C |
| Діаметр монтажного отвору | 22 mm |
| Кількість пристроїв для монтажу | 3 |
| Номінальний струм (теплове навантаження) | 0 A |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 10 мм |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору, мм | 22 |
| Тип виробу | Тримач |
- Ціна: 119,02 ₴/од.

