![Блок контактів 1NO 6A 230V AC/DC [216376] M22-K10 Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7308789013_blok-kontaktiv-1no.jpg)
Блок контактів 1NO 6A 230V AC/DC [216376] M22-K10 Eaton
240,91 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 8 од.
- Код: 216376
Контактний елемент Eaton Moeller® серії M22, гвинтові клеми, фронтальне кріплення, 1NO, 24 В 3 A, 220 В 230 В 240 В 6 A
| Назва продукту | Eaton Moeller® series M22 контактний елемент |
| Каталожний номер | 216376 |
| Код моделі | M22-K10 |
| EAN | 4015082163761 |
| Довжина/глибина продукту | 38 mm |
| Висота продукту | 10 mm |
| Ширина продукту | 32 mm |
| Вага продукту | 0.01 kg |
| Відповідність | CE Marked |
| Глобальний каталог | 216376 |
| Тип продукту | Контактний елемент |
| Тип | Допоміжний контакт |
| Електричне підключення | Гвинтове з’єднання |
| Робоча частота | 3600 операцій/год |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Кліматичне виконання | Вологе тепло (циклічне та постійне) |
| Температура експлуатації | -25 °C / 70 °C |
| Температура зберігання | -25 °C / 85 °C |
| Кількість контактів (NO) | 1 |
| Контактна конфігурація | 1 NO |
| Номінальна напруга ізоляції (Ui) | 500 V |
| Імпульсна напруга (Uimp) | 6000 V AC |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Монтаж | Переднє кріплення |
| Номінальний струм (AC-15) | 6 A |
| Номінальний струм (DC-13) | 0.3 A – 3 A (залежно від напруги) |
| Механічний ресурс | 5,000,000 операцій |
| Електричний ресурс | до 1,600,000 операцій |
| Застосування | Аксесуари для автоматичних вимикачів NZM |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Ні |
| Номінальна сила струму | 6 А |
| Напруга | 230 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Контактний блок |
| Підсвітка | Ні |
- Ціна: 240,91 ₴/од.

