![Додатковий контакт 2NO+2NC 6А 230В фронтальний [277950] DILM150-XHI22 Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7308788557_dodatkovij-kontakt-2no2nc.jpg)
Додатковий контакт 2NO+2NC 6А 230В фронтальний [277950] DILM150-XHI22 Eaton
872,55 ₴/од.
- В наявності 1 од.
- Код: 277950
Допоміжний контактний модуль серії Eaton Moeller® DILM, 4-полюсний, Ith= 16 A, 2 НО, 2 НЗ, фронтальне кріплення, гвинтові клеми, DILM40 - DILM170
| Назва продукту | Eaton Moeller® series DILM допоміжний контактний модуль |
| Каталожний номер | 277950 |
| Код моделі | DILM150-XHI22 |
| EAN | 4015082779504 |
| Довжина | 39 мм |
| Висота | 46 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Вага | 0.055 кг |
| Функції | Для стандартних застосувань |
| Конфігурація контактів | Взаємно заблоковані контакти |
| Кількість полюсів | Чотириполюсний |
| Тип монтажу | Переднє кріплення (top mounting) |
| Підключення | Гвинтові клеми |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Механічний ресурс | 1 300 000 операцій (AC-15, 230 В, 3 A) |
| Категорія перенапруги | III |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Захист | Захист від дотику (EN 50274) |
| Імпульсна витримувана напруга (Uimp) | 6000 В AC |
| Номінальна ізоляційна напруга (Ui) | 690 В |
| Номінальна робоча напруга (Ue) | до 500 В AC |
| Контакти | 2 NC + 2 NO |
| Мін. робоча температура | -25 °C |
| Макс. робоча температура | 60 °C |
| Мін. температура зберігання | -40 °C |
| Макс. температура зберігання | 80 °C |
| Переріз клем | 0.75–2.5 мм² |
| Момент затягування | 1.2 Nm |
| Номінальний струм (AC-15) | 6 A (230–240 В), 4 A (400 В), 1.5 A (500 В) |
| Номінальний струм (DC) | 1–10 A залежно від напруги |
| Тепловиділення | 0 W |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 6 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контактів | 2NO+2NC |
- Ціна: 872,55 ₴/од.

![Додатковий контакт 2NO+2NC 6А 230В фронтальний [277950] DILM150-XHI22 Eaton, фото 2](https://images.prom.ua/7308788558_w159_h159_dodatkovij-kontakt-2no2nc.jpg)
