![Контактор (пускач) 25А 230В 1NO [277132] DILM Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7308788552_kontaktor-puskach-25a.jpg)
Контактор (пускач) 25А 230В 1NO [277132] DILM Eaton
3 603,20 ₴/од.
- В наявності 1 од.
- Код: 277132
Контактор Eaton Moeller® серії DILM, 3-полюсний, 380 В 400 В 11 кВт, 1 нормально-замикаючий контакт, 230 В 50 Гц, 240 В 60 Гц, живлення від змінного струму, гвинтові клеми DILM25-10 (230 В 50 Гц, 240 В 60 Гц)
| Назва продукту | Eaton Moeller® series DILM контактор |
| Каталожний номер | 277132 |
| Код моделі | DILM25-10(230V50HZ,240V60HZ) |
| EAN | 4015082771324 |
| Тип продукту | Контактор |
| Довжина | 97 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Вага | 0.428 кг |
| Кількість полюсів | Триполюсний |
| Застосування | Контактори для двигунів |
| Ступінь захисту | IP00 |
| Розмір корпусу | FS2 |
| Механічний ресурс | 10 000 000 операцій (AC) |
| Підключення | Гвинтові клеми |
| Частота роботи | 5000 мех. операцій/год (AC) |
| Категорія перенапруги | III |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Категорія продукту | Контактори |
| Захист | Захист від дотику (EN 50274) |
| Імпульсна витримувана напруга (Uimp) | 8000 В AC |
| Опір на полюс | 2.7 mΩ |
| Підходить для | Двигунів IE3 |
| Категорія застосування | AC-1; AC-3; AC-4 |
| Тип напруги | AC |
| Висота над рівнем моря | до 2000 м |
| Мін. робоча температура | -25 °C |
| Макс. робоча температура | 60 °C |
| Мін. температура (в корпусі) | -25 °C |
| Макс. температура (в корпусі) | 40 °C |
| Мін. температура зберігання | -40 °C |
| Макс. температура зберігання | 80 °C |
| Переріз клем (гнучкий) | 0.75–16 мм² (мейн), 0.75–2.5 мм² (керування) |
| Переріз клем (жорсткий) | 0.75–16 мм² (мейн), 0.75–4 мм² (керування) |
| Переріз AWG | 18–6 (подвійний 18–8) |
| Довжина зачистки | 10 мм |
| Розмір гвинта | M5 / M3.5 |
| Викрутка | 0.8x5.5 / 1x6 мм; Pozidriv |
| Момент затягування | 1.2 Nm (керування), 3.2 Nm (мейн) |
| Напруга керування 50 Гц | 230 В |
| Напруга керування 60 Гц | 240 В |
| Час вмикання | 16–22 ms |
| Час вимикання | 8–14 ms |
| К-сть NO контактів | 1 |
| К-сть NC контактів | 0 |
| К-сть допоміжних NO | 1 |
| Втрати тепла (струмозалежні) | 4.2 W |
| Тепловиділення | 0 W |
| Втрати на полюс | 1.4 W |
| Номінальний струм (In) | 25 A |
| Статичні втрати | 2.1 W |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контактів | Кількість розмикальних контактів |
- Ціна: 3 603,20 ₴/од.

![Контактор (пускач) 25А 230В 1NO [277132] DILM Eaton, фото 2](https://images.prom.ua/7308788553_w159_h159_kontaktor-puskach-25a.jpg)
