![Контактор (пускач) 9А 230В 1NO [276690] DILM Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7308788550_kontaktor-puskach-9a.jpg)
Контактор (пускач) 9А 230В 1NO [276690] DILM Eaton
1 611,84 ₴/од.
- В наявності 3 од.
- Код: 276690
Контактор Eaton Moeller® серії DILM, 3-полюсний, 380 В 400 В 4 кВт, 1 нормально-замикаючий контакт, 230 В 50 Гц, 240 В 60 Гц, живлення від змінного струму, гвинтові клеми DILM9-10 (230 В 50 Гц, 240 В 60 Гц)
| Назва продукту | Eaton Moeller® series DILM контактор |
| Каталожний номер | 276690 |
| Код моделі | DILM9-10(230V50HZ,240V60HZ) |
| EAN | 4015082766900 |
| Тип продукту | Контактор |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 68 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Вага | 0.24 кг |
| Кількість полюсів | Триполюсний |
| Застосування | Контактори для двигунів |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Розмір корпусу | FS1 |
| Механічний ресурс | 10 000 000 операцій (AC) |
| Підключення | Гвинтові клеми |
| Частота роботи | 9000 мех. операцій/год (AC) |
| Категорія перенапруги | III |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Категорія продукту | Контактори |
| Захист | Захист від дотику (EN 50274) |
| Імпульсна витримувана напруга (Uimp) | 8000 В AC |
| Опір на полюс | 2.5 mΩ |
| Підходить для | Двигунів IE3 |
| Категорія застосування | AC-1; AC-3; AC-4 |
| Тип напруги | AC |
| Висота над рівнем моря | до 2000 м |
| Мін. робоча температура | -25 °C |
| Макс. робоча температура | 60 °C |
| Мін. температура (в корпусі) | -25 °C |
| Макс. температура (в корпусі) | 40 °C |
| Мін. температура зберігання | -40 °C |
| Макс. температура зберігання | 80 °C |
| Переріз клем (гнучкий) | 0.75–2.5 мм² |
| Переріз клем (жорсткий) | 0.75–4 мм² |
| Переріз AWG | 18–10 (подвійний 18–14) |
| Довжина зачистки | 10 мм |
| Розмір гвинта | M3.5 |
| Викрутка | 0.8x5.5 / 1x6 мм; Pozidriv |
| Момент затягування | 1.2 Nm |
| Напруга керування 50 Гц | 230 В |
| Напруга керування 60 Гц | 240 В |
| Час вмикання | 15–21 ms |
| Час вимикання | 9–18 ms |
| К-сть NO контактів | 1 |
| К-сть NC контактів | 0 |
| К-сть допоміжних NO | 1 |
| Втрати тепла (струмозалежні) | 0 W |
| Тепловиділення | 0 W |
| Втрати на полюс | 0.2 W |
| Номінальний струм (In) | 9 A |
| Статичні втрати | 1.4 W |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальний струм | 9 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контактів | Кількість розмикальних контактів |
- Ціна: 1 611,84 ₴/од.

![Контактор (пускач) 9А 230В 1NO [276690] DILM Eaton, фото 2](https://images.prom.ua/7308788551_w159_h159_kontaktor-puskach-9a.jpg)
