Контактор модульний 1м 25А 2NO 230V AC Z-SCH, 120853
Монтажний контактор Eaton Z-SCH, 230 В змінного струму, 2 нормально-замикаючі контакти, 25 А
| Назва продукту | Eaton Z-SCH контактор |
| Каталожний номер | 120853 |
| Код моделі | Z-SCH230/1/25-20 |
| EAN | 4015081186839 |
| Довжина | 65 mm |
| Висота | 85 mm |
| Ширина | 17.7 mm |
| Вага | 0.14 kg |
| Відповідність | RoHS conform |
| Глобальний каталог | 120853 |
| Тип продукту | Контактор |
| Номінальний струм | 25 A |
| Особливості | Additional equipment possible |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тепловиділення обладнання (залежить від струму) | 7.2 W |
| Макс. температура навколишнього середовища | 60 °C |
| Мін. температура навколишнього середовища | -40 °C |
| Здатність розсіювання тепла | 0 W |
| Тепловиділення на полюс (залежить від струму) | 0 W |
| Навантаження ламп розжарювання (макс.) | 3000 W |
| Навантаження люмінесцентних ламп (макс.) | 1160 VA |
| Навантаження люмінесцентних ламп (подвійна схема) (макс.) | 2552 VA |
| Навантаження люмінесцентних ламп (паралельна компенсація) (макс.) | 1044 VA |
| Кількість контактів (NC) | 0 |
| Кількість контактів (NO) | 2 |
| Кількість модульних місць | 1 |
| Номінальна робоча напруга (Ue) макс. | 440 V |
| Номінальна робоча напруга (Ue) мін. | 440 V |
| Номінальний робочий струм для тепловиділення (In) | 25 A |
| Статичне тепловиділення | 0 W |
| Категорія використання | 1 |
| Напруга керування (макс.) | 253 V |
| Напруга керування (мін.) | 195.5 V |
| Монтажна глибина | 60 mm |
| Тип напруги | AC |
| Категорія застосування (EN IEC 60947-4-1) | AC-1 |