![Контактор модульний 4P 40А 4NO 230V [248852] Z-SCH Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7308788541_kontaktor-modulnij-4p.jpg)
Контактор модульний 4P 40А 4NO 230V [248852] Z-SCH Eaton
6 211,25 ₴/од.
- В наявності 7 од.
- Код: 248852
Монтажний контактор Eaton Z-SCH, 230 В змінного струму/50 Гц, 4 нормально-розмикаючі контакти, 40 А, 3 к.с.
| Назва продукту | Eaton Z-SCH контактор |
| Каталожний номер | 248852 |
| Код моделі | Z-SCH230/40-40 |
| EAN | 4015082488529 |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 52.5 мм |
| Вага | 0.36 кг |
| Відповідність | RoHS conform |
| Сертифікація | CE |
| Глобальний каталог | 248852 |
| Тип продукту | Контактор |
| Номінальний струм | 40 A |
| Особливості | Additional equipment possible |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тепловиділення обладнання (залежить від струму) | 14.6 W |
| Макс. температура навколишнього середовища | 60 °C |
| Мін. температура навколишнього середовища | -40 °C |
| Здатність розсіювання тепла | 0 W |
| Тепловиділення на полюс (залежить від струму) | 0 W |
| Навантаження ламп розжарювання (макс.) | 5520 W |
| Навантаження люмінесцентних ламп (макс.) | 2610 VA |
| Навантаження люмінесцентних ламп (подвійна схема) (макс.) | 5336 VA |
| Навантаження люмінесцентних ламп (паралельна компенсація) (макс.) | 2088 VA |
| Кількість контактів (NC) | 0 |
| Кількість контактів (NO) | 4 |
| Кількість модульних місць | 3 |
| Номінальна робоча напруга (Ue) макс. | 440 V |
| Номінальна робоча напруга (Ue) мін. | 440 V |
| Номінальний робочий струм для тепловиділення (In) | 40 A |
| Статичне тепловиділення | 0 W |
| Категорія використання | 1 |
| Напруга керування (макс.) | 253 V |
| Напруга керування (мін.) | 195.5 V |
| Монтажна глибина | 60 мм |
| Тип напруги | AC |
| Категорія застосування (EN IEC 60947-4-1) | AC-1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 4 шт. |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип контактів | 4NO |
- Ціна: 6 211,25 ₴/од.

