![Додатковий контакт 1NO+1NC 6А 230В [286052] ZP-INK Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7308787211_dodatkovij-kontakt-1no1nc.jpg)
Додатковий контакт 1NO+1NC 6А 230В [286052] ZP-INK Eaton
715,84 ₴/од.
- В наявності 12 од.
- Код: 286052
Розподільчі компоненти Eaton. Допоміжний контакт, для серій PLS, PKNM, ZP-A40…-ASA…IHK…WHK, Z-MS, 1NO + 1NC, 0,5 HP
| Назва продукту | Eaton Auxiliary switch |
| Каталожний номер | 286052 |
| Код моделі | ZP-IHK |
| EAN | 4015082860523 |
| Довжина/глибина продукту | 80 mm |
| Висота продукту | 75 mm |
| Ширина продукту | 8.8 mm |
| Вага продукту | 0.043 kg |
| Відповідність | RoHS conform |
| Сертифікації | EN45545-2, IEC 61373 |
| Глобальний каталог | 286052 |
| Тип продукту | Допоміжний вимикач |
| Тип аксесуару | Допоміжні контакти |
| Монтаж | Лівий монтаж до LS, FI/LS |
| Температура експлуатації | -35 °C / 75 °C |
| Кількість контактів NC | 1 |
| Кількість контактів NO | 1 |
| Номінальна напруга (Ue) | 230 V |
| Номінальний струм | 3 A |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 6 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контактів | 1NO+1NC |
- Ціна: 715,84 ₴/од.

