![Незалежний розчіплювач 110-415В AC/DC [248439] ZP-ASA Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7308787210_nezalezhnij-rozchiplyuvach-110-415v.jpg)
Незалежний розчіплювач 110-415В AC/DC [248439] ZP-ASA Eaton
1 436,96 ₴/од.
- В наявності 9 од.
- Код: 248439
Розподільчі компоненти Eaton. Незалежний розчеплювач, 110–415 В, 1 HP
| Назва продукту | Eaton Shunt trip |
| Каталожний номер | 248439 |
| Код моделі | ZP-ASA/230 |
| EAN | 4015082484392 |
| Довжина/глибина продукту | 80 mm |
| Висота продукту | 75 mm |
| Ширина продукту | 26.2 mm |
| Вага продукту | 0.087 kg |
| Відповідність | RoHS conform |
| Сертифікації | EN45545-2, IEC 61373 |
| Глобальний каталог | 248439 |
| Тип продукту | Незалежний розчіплювач (shunt trip) |
| Тип аксесуару | Розчіплювач (shunt release) |
| Монтаж | Лівий монтаж до FAZ, FRBmM-1N, Z-MS |
| Температура експлуатації | -35 °C / 75 °C |
| Кількість контактів NC | 1 |
| Кількість контактів NO | 1 |
| Функції | Розчіплювач для силових автоматів |
| Номінальна напруга (Ue) | 230 V |
| Максимальний струм | 2.1 A |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 26.2 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 415 В |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 1 436,96 ₴/од.

