![Пристрій захисного відключення (ПЗВ) 4P 25А 30мА тип AC [286504] PF6 Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7308786860_pristrij-zahisnogo-vidklyuchennya.jpg)
Пристрій захисного відключення (ПЗВ) 4P 25А 30мА тип AC [286504] PF6 Eaton
4 237,32 ₴/од.
- В наявності 12 од.
- Код: 286504
Eaton Moeller серії xPole - ПЗВ PF6/7. PF6, 4-полюсний, In: 25 A, Icn: 6 kA, IΔN: 0,03 A, тип AC, чутливий до змінного струму, частково стійкий до перенапруг 250 A, для житлових та комерційних приміщень.
| Назва продукту | Eaton Moeller series xPole - PF6/7 RCCB |
| Каталожний номер | 286504 |
| Код моделі | PF6-25/4/003 |
| EAN | 4015082865047 |
| Довжина/глибина продукту | 76 mm |
| Висота продукту | 80 mm |
| Ширина продукту | 70 mm |
| Вага продукту | 0.32 kg |
| Відповідність | RoHS conform |
| Сертифікації | IEC/EN 61008 |
| Глобальний каталог | 286504 |
| Тип продукту | ПЗВ (RCCB) |
| Використовується з | KLV-TC-4 276241 (Compact enclosure); Z-FW/LP 248296 (Remote control and automatic switching device); Z-RC/AK-4TE 101062 (sealing cover set) |
| Номінальний струм | 25 A |
| Номінальна напруга | 230 V AC / 400 V AC |
| Особливості | Вимикач диференційного струму; Можливе додаткове обладнання |
| Необхідні аксесуари | Z-HK 248432 |
| Оснащений | Блокувальний пристрій; IS/SPE-1TE 101911 |
| Рама | 45 mm |
| Частота | 50 Hz |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Механічний ресурс | 20000 операцій |
| Спосіб монтажу | DIN рейка; швидке кріплення IEC/EN 60715 |
| Кліматичні умови | 25-55 °C / 90-95% відносна вологість (IEC 60068-2) |
| Тепловиділення | 3.1 W |
| Імпульсна напруга (Uimp) | 4 kV |
| Короткочасний струм (Icw) | 6 kA |
| Запобіжник - макс | 25 A gG/gL |
| Ширина монтажу | 70 mm (4 SU) |
| Товщина шинопроводу | 0.8 mm - 2 mm |
| Коротке замикання | 63 A (макс. запобіжник) |
| Захист клем | Безпечні для дотику пальцями та руками |
| Клеми | Відкриті підйомні |
| Діапазон випробувань | 184 V AC - 440 V AC |
| Температура експлуатації | -25 °C / 55 °C |
| Глибина монтажу | 69.5 mm |
| Переріз провідника (гнучкий) | 1.5 - 16 mm² |
| Переріз провідника (жорсткий) | 1.5 - 35 mm² |
| Струм витоку | 30 mA |
| Ступінь захисту | IP20 / IP40 |
| Кількість полюсів | 4 |
| Тип | AC |
| Електричний ресурс | 4000 операцій |
| Струм імпульсної стійкості | 250 A |
| Номінальна ізоляційна напруга (Ui) | 440 V |
| Номінальний струм (In) | 25 A |
| Номінальна робоча напруга (Ue) | 400 V |
| Номінальна здатність включення та відключення | 500 A |
| Тип витоку | AC |
| Чутливість | AC струмова |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 25 А |
| Умови використання | АС |
- Ціна: 4 237,32 ₴/од.

