![Диференційний вимикач 1P+N 10A 30mA "C" тип AC [286465] PFL6 Eaton, фото 1](https://images.prom.ua/7308786589_diferentsijnij-vimikach-1pn.jpg)
Диференційний вимикач 1P+N 10A 30mA "C" тип AC [286465] PFL6 Eaton
2 886,99 ₴/од.
- В наявності 38 од.
- Код: 286465
Eaton Moeller серії xPole - PFL6/7 RCBO - автоматичний вимикач захисного відключення із захистом від перевантаження по струму. ПЗВ/автоматичний вимикач, 10A, 30mA, крива спрацьовування автоматичного вимикача C, 1 полюс+N, тип спрацьовування ПЗВ: змінного струму, PFL6
| Назва продукту | Eaton Moeller series xPole - PFL6/7 RCBO - автоматичний вимикач диференційного струму з захистом від перевантаження |
| Каталожний номер | 286465 |
| Код моделі | PFL6-10/1N/C/003 |
| EAN | 4015082864651 |
| Довжина/глибина продукту | 86 mm |
| Висота продукту | 75 mm |
| Ширина продукту | 37 mm |
| Вага продукту | 0.225 kg |
| Відповідність | CE Marked; RoHS conform |
| Сертифікації | CE |
| Глобальний каталог | 286465 |
| Тип продукту | RCBO - автоматичний вимикач диференційного струму з захистом від перевантаження |
| Номінальний струм | 10 A |
| Номінальна напруга | 230 V |
| Струм імпульсної стійкості | 0.25 kA |
| Тип напруги | AC |
| Ширина (модулі) | 2 |
| Особливості | Одночасне відключення нейтралі (N) |
| Температура експлуатації | -25 °C / 40 °C |
| Серія | PFL6 |
| Робочий струм | 10 A |
| Номінальна робоча потужність (In) | 10 A |
| Номінальна вимикальна здатність | 6 kA (IEC/EN 61009) |
| Тепловиділення | 0 W |
| Характеристика відключення | C |
| Глибина монтажу | 69.5 mm |
| Клас обмеження струму | 3 |
| Струм витоку | 0.03 A |
| Кількість полюсів (захищених) | 1 |
| Кількість полюсів (загальна) | 2 |
| Номінальна робоча напруга (Ue) | 230 V |
| Монтаж | DIN рейка |
| Імпульсна напруга (Uimp) | 4 kV |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип витоку | AC |
| Частота | 50 Hz |
| Ізоляційна напруга (Ui) | 440 V |
| Переріз провідника (жорсткий) | 1 - 25 mm² |
| Переріз провідника (гнучкий) | 1 - 25 mm² |
| Номінальна короткозамикаюча здатність | 6 kA |
| Кількість полюсів | 1P+N |
| Тип | RCBO |
| Застосування | Електрощитове обладнання для житлових і комерційних застосувань |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | США |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 10 А |
| Умови використання | АС |
| Часострумові характеристики | C |
- Ціна: 2 886,99 ₴/од.

