![0,2-4мм.кв 32А 1⇒1 прохідна одинарна клема 30,9x10,9x8мм [A0130010218] DF-2-XM/2-1A АСКО кольорові важелі, фото 1](https://images.prom.ua/7257211958_02-4mmkv-32a-11.jpg)
0,2-4мм.кв 32А 1⇒1 прохідна одинарна клема 30,9x10,9x8мм [A0130010218] DF-2-XM/2-1A АСКО кольорові важелі
10,50 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A0130010218
Призначені для безгвинтового зручного та оперативного з'єднання провідників.
Призначення:
- Безгвинтове зручне оперативне з’єднання мідних провідників без допомоги інструменту
Матеріали виготовлення:
- корпус та важелі: нейлон
- контакти: мідь
- пружини: нержавіюча сталь
Переваги:
- швидкий монтаж / демонтаж
- компактний розмір
- фіксація жил проводів у клемі без використання додаткових інструментів
- конструкція клем дозволяє проводити повторний монтаж / демонтаж при необхідності
| Ступінь захисту: | IP 20 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В: | AC 250 |
| Матеріал виготовлення: | Корпус та важелі: нейлон, контакти: мідь |
| Габаритні розміри, мм: | 8 х 30,9 х 10,9 (ДхШхВ) |
| Переріз під'єднувальних провідників, мм²: | монолітний: 0,2...4; багатожильний: 0,2...2,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30.9 мм |
| Конструкція | Пряма |
| Матеріал виробу | Нейлон |
| Перетин проводів, що підключаються | 4 кв.мм |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клема для кабелю |
| Ширина | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний струм | 32 А |
| Максимальное напряжение | 250 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Особливості | одинарна |
| Тип | Прохідна |
| Тип затискача | натискний важіль |
| Тип контактів | 1 вхід ⇒ 1 вихід |
| Колір важеля (вставки) | Різнобарвний |
- Ціна: 10,50 ₴/од.

![0,2-4мм.кв 32А 1⇒1 прохідна одинарна клема 30,9x10,9x8мм [A0130010218] DF-2-XM/2-1A АСКО кольорові важелі, фото 2](https://images.prom.ua/7257211959_w159_h159_02-4mmkv-32a-11.jpg)
![0,2-4мм.кв 32А 1⇒1 прохідна одинарна клема 30,9x10,9x8мм [A0130010218] DF-2-XM/2-1A АСКО кольорові важелі, фото 3](https://images.prom.ua/7257211960_w159_h159_02-4mmkv-32a-11.jpg)
![0,2-4мм.кв 32А 1⇒1 прохідна одинарна клема 30,9x10,9x8мм [A0130010218] DF-2-XM/2-1A АСКО кольорові важелі, фото 4](https://images.prom.ua/7257211961_w159_h159_02-4mmkv-32a-11.jpg)
![0,2-4мм.кв 32А 1⇒1 прохідна одинарна клема 30,9x10,9x8мм [A0130010218] DF-2-XM/2-1A АСКО кольорові важелі, фото 5](https://images.prom.ua/7257211962_w159_h159_02-4mmkv-32a-11.jpg)
