![0,2-4мм.кв 32А 5x1⇒5x1 прохідна одинарна клема 35,8x10x56,2мм [A0130010208] DF-3012-5 АСКО помаранчевий важіль кріплення 3,3мм, фото 1](https://images.prom.ua/7257209143_02-4mmkv-32a-5x15x1.jpg)
0,2-4мм.кв 32А 5x1⇒5x1 прохідна одинарна клема 35,8x10x56,2мм [A0130010208] DF-3012-5 АСКО помаранчевий важіль кріплення 3,3мм
43,91 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 1250 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: A0130010208
Призначені для безгвинтового зручного та оперативного з'єднання провідників.
Призначення:
Безгвинтове зручне оперативне з’єднання мідних провідників без допомоги інструменту
Матеріали виготовлення:
- корпус: полікарбонат
- важелі: нейлон
- контакти: латунь
- пружини: нержавіюча сталь
Переваги:
- швидкий монтаж / демонтаж
- компактний розмір
- фіксація жил у клемі без використання додаткових інструментів
- конструкція клем дозволяє проводити повторний монтаж / демонтаж при необхідності
- наявність отворів для кріплення на поверхню
| Ступінь захисту: | IP 20 |
| Матеріал виготовлення: | Корпус - полікарбонат; клеми - латунь |
| Габаритні розміри, мм: | 56,2 х 35,8 х 10 (ДхШхВ) |
| Переріз під'єднувальних провідників, мм²: | монолітний: 0,2...4; багатожильний: 0,2...2,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35.8 мм |
| Конструкція | Пряма |
| Перетин проводів, що підключаються | 4 кв.мм |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клема для кабелю |
| Ширина | 56.2 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний струм | 32 А |
| Максимальное напряжение | 450 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Матеріал виробу | Полікарбонат |
| Особливості | одинарна |
| Тип | Прохідна |
| Тип затискача | натискний важіль |
| Тип контактів | 5 вхід ⇒ 5 вихід |
| Колір важеля (вставки) | Жовтогарячий |
- Ціна: 43,91 ₴/од.

![0,2-4мм.кв 32А 5x1⇒5x1 прохідна одинарна клема 35,8x10x56,2мм [A0130010208] DF-3012-5 АСКО помаранчевий важіль кріплення 3,3мм, фото 2](https://images.prom.ua/7257209144_w159_h159_02-4mmkv-32a-5x15x1.jpg)
![0,2-4мм.кв 32А 5x1⇒5x1 прохідна одинарна клема 35,8x10x56,2мм [A0130010208] DF-3012-5 АСКО помаранчевий важіль кріплення 3,3мм, фото 3](https://images.prom.ua/7257209145_w159_h159_02-4mmkv-32a-5x15x1.jpg)
![0,2-4мм.кв 32А 5x1⇒5x1 прохідна одинарна клема 35,8x10x56,2мм [A0130010208] DF-3012-5 АСКО помаранчевий важіль кріплення 3,3мм, фото 4](https://images.prom.ua/7257209146_w159_h159_02-4mmkv-32a-5x15x1.jpg)
![0,2-4мм.кв 32А 5x1⇒5x1 прохідна одинарна клема 35,8x10x56,2мм [A0130010208] DF-3012-5 АСКО помаранчевий важіль кріплення 3,3мм, фото 5](https://images.prom.ua/7257209147_w159_h159_02-4mmkv-32a-5x15x1.jpg)
