![250А Мультиметр напруги, струму, частоти, повної потужності RS485 на DIN-рейку [EM-07-250D-DIN] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/7112604299_250a-multimetr-naprugi.jpg)
250А Мультиметр напруги, струму, частоти, повної потужності RS485 на DIN-рейку [EM-07-250D-DIN] Samwha
4 460,02 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 4 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: EM-07-250D-DIN
Мультиметри EM-07-DIN призначені для вимірювання навантаження на систему, а також напруги, струму, мінімальних і максимальних значень повної потужності та пов’язаних потреб системи.
Особливості
- RS485 Modbus RTU (1200–38400 біт/с)
- 53 × 31 ЖК-дисплей з індивідуальним дизайном
- 3-фазний трансформатор напруги та 3-фазний трансформатор струму
- Відображає: V1, V2, V3, V12, V23, V31, I1, I2, I3, S1, S2, S3, F1, F2, F3
- Показує мінімальні, максимальні та середні значення V1, V2, V3, V12, V23, V31, F1, F2, F3
- Показує мінімальні, максимальні, середні та споживані потужності: I1, I2, I3, S1, S2, S3
- Висока/низька напруга, струм, частота (регульовані)
- Захист фаза-нуль або фаза-фаза (регульований)
- 1 релейний вихід
- Захист за напругою, струмом та частотою
- Відображення послідовності фаз
- Можливість видалення запитів
- Меню захищене паролем
Кнопки керування
- ESC:
- Стан вимірювання – повернення на головний екран
- Стан меню – вихід з меню
- Зміна параметра – скасування змін та повернення до меню
- Стан помилки – ручне скидання
- SET:
- Стан вимірювання – вхід у меню
- Стан меню – вхід у зміну параметра
- Зміна параметра – збереження змін та повернення до меню
- ВГОРУ:
- Стан вимірювання – перемикання між основними значеннями
- Стан меню – перемикання між параметрами меню
- Зміна параметра – збільшення значення
- ВПРАВО:
- Стан вимірювання – перегляд мінімальних, максимальних, середніх значень
- Стан меню – перемикання між параметрами меню
- Зміна параметра – зменшення значення
Коди помилок
У разі помилки реле розмикаються, дисплей підсвічується, а у правому нижньому куті відображається код ERR:
- E:0 – помилка послідовності фаз
- E:1 – висока напруга
- E:2 – низька напруга
- E:3 – високий струм
- E:4 – низький струм
- E:5 – висока частота
- E:6 – низька частота
- E:7 – помилка простою
- E:8 – запобіжник напруги
- E:9 – запобіжник струму
- E:A – асиметрія напруги
- E:b – асиметрія струму
Попередження
- Використовуйте пристрій відповідно до інструкції
- Не піддавайте ЖК-дисплей прямим сонячним променям
- Температура монтажної панелі повинна бути в межах -20°C…55°C
- Після встановлення пристрою забезпечте вільний простір 5 см
- Надійно закріпіть пристрій на передній кришці панелі
- Панель не повинна знаходитися у вологому середовищі
- Розмістіть вимикач або автоматичний вимикач поруч із пристроєм для легкого доступу
- Кабелі не повинні бути під напругою під час встановлення
- Використовуйте гнучкі та скручені кабелі, сумісні з IEC 60227 або IEC 60245
- Встановлення та електричне підключення повинні виконуватися технічним персоналом згідно з інструкцією
Запуск пристрою
Перед увімкненням прочитайте попередження. Переконайтеся, що пристрій підключено відповідно до схеми.
При першому ввімкненні відображається головний екран. Введіть коефіцієнт трансформації струму та напруги у меню налаштувань. Для EM-07-DIN-XXD та EM-07E-DIN-XXD коефіцієнти трансформації струму не потрібні.
Вибір та підключення трансформатора струму
- Значення трансформатора має перевищувати максимальний струм, що споживається системою
- Для уникнення помилок використовуйте кабелі різного кольору або пронумеруйте їх
- Тримайте кабелі трансформатора подалі від ліній високої напруги
- Закріпіть трансформатор на шині, тросі або рейці, щоб запобігти його коливанню
| Робоча напруга (Un) | 85 В - 240 В змінного струму |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | <10 ВА |
| Робоча температура | -20°C ... +55°C |
| Вхідна напруга | 5 В ~ 330 В змінного струму |
| Діапазон вимірювання напруги | 5 В ~ 330 кВ |
| Діапазон вимірювання струму | 10~250 А (EM-07-250D-DIN) |
| Точність вимірювання напруги та струму | ±1% |
| Підтримуване підключення | 3P4W |
| Коефіцієнт трансформації струму | 1,0 ... 2000 (EM-07-DIN) |
| Коефіцієнт трансформації напруги | 1,0 ... 999,9 |
| Зв'язок | RS485 MODBUS RTU |
| Дисплей | 53 x 31 мм РК-дисплей |
| Вихід | 2А / 250В змінного струму (резистивне навантаження) |
| Вага | <300 г |
| Клас захисту | IP20 |
| Тип підключення | Вставний клемний роз'єм |
| Діаметр кабелю | 1,5 мм² |
| Монтаж | Зібраний на DIN-рейці |
| Робоча висота | <2000 м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP41 |
| Максимальний діапазон вимірювання напруги | 999 В |
| Максимальний діапазон вимірювання струму | 250 А |
| Мінімальний діапазон вимірювання напруги | 1 В |
| Мінімальний діапазон вимірювання струму | 10 А |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 58.1 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 240 В |
| Ширина | 74 мм |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Цифровий |
- Ціна: 4 460,02 ₴/од.

![250А Мультиметр напруги, струму, частоти, повної потужності RS485 на DIN-рейку [EM-07-250D-DIN] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/7112604300_w159_h159_250a-multimetr-naprugi.jpg)
![250А Мультиметр напруги, струму, частоти, повної потужності RS485 на DIN-рейку [EM-07-250D-DIN] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/7112604303_w159_h159_250a-multimetr-naprugi.jpg)
![250А Мультиметр напруги, струму, частоти, повної потужності RS485 на DIN-рейку [EM-07-250D-DIN] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/7112604304_w159_h159_250a-multimetr-naprugi.jpg)
![250А Мультиметр напруги, струму, частоти, повної потужності RS485 на DIN-рейку [EM-07-250D-DIN] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/7112604305_w159_h159_250a-multimetr-naprugi.jpg)
