![Паста для миття забруднених рук Автомайстер 1кг [00105060AMP0001000] Сімокс, фото 1](https://images.prom.ua/7056850977_pasta-dlya-mittya.jpg)
Паста для миття забруднених рук Автомайстер 1кг [00105060AMP0001000] Сімокс
70,92 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 369 од.
- Код: 00105060AMP0001000
Опис продукту:
Паста "АВТО майстер" – концентрований мийний засіб з абразивними добавками для миття рук після ремонту автомобіля.
Властивості:
Автопаста ефективно очищає руки від сильних забруднень (мазутом, олією, жиром, брудом), видаляє сажу, мастило, іржу тощо. Має нейтральний pH, пом'якшує та захищає шкіру рук. Відповідає вимогам ТУ У 22918709.002-96.
Склад:
Абразив, адсорбент, ПАР 5-15%, запашка.
Термін придатності:
24 місяці.
Виробник:
ТОВ НВФ «Сімокс» (Україна).
| Артикул | 00105060AMP0001000 |
| Продуктова лінійка | Professional, побутова |
| Галузь застосування | Для авторемонту, для машинобудування |
| Модель (марка) | Автомайстер |
| Для якої основи? | Для рук |
| Ємність (обсяг, розмір) | 1 кг |
| Матеріал | Абразив/відсорбент |
| Вага одиниці | 1 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Симокс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип аромату | Без аромату |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Абразив |
| Місткість (об'єм, розмір) | 1 кг |
| Тип | Очисники |
- Ціна: 70,92 ₴/од.

