![Стрічка монтажна паропроникна зовнішня 70мм x 25м стійка до ультрафіолету сіра [00004000SW2OUT070V] Total UV+ Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7040371171_strichka-montazhna-paropronikna.jpg)
Стрічка монтажна паропроникна зовнішня 70мм x 25м стійка до ультрафіолету сіра [00004000SW2OUT070V] Total UV+ Soudal
1 973,09 ₴/од.
- В наявності 16 од.
- Код: 00004000SW2OUT070V
Підвищена стійкість до ультрафіолету.
З одного боку - шар, що клеїть, по всій ширині стрічки (для приклеювання до стіни). З іншого боку – додатковий клейка смуга 12 мм (для приклеювання до віконного профілю).
| Артикул: | 00004000SW2OUT070V |
| Модель: | TOTAL |
| Продуктова лінійка: | Professional |
| Галузь застосування: | для вікон і дверей, для будівництва |
| Ваш інструмент: | без інструменту |
| Колір: | сірий |
| Місце застосування: | зовні приміщення |
| Температура монтажу: | від +1 до +25 °С |
| Ширина, мм: | 70 |
| Ємність (обсяг, розмір): | 25 м |
| Вага одиниці: | 1.48 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 25 м |
| Колір | Сірий |
| Самоклеюча поверхня | Так |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Форма матеріалу, що поставляється | Стрічка |
| Ширина | 70 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Максимальна температура застосування | 25 град. |
| Мінімальна температура застосування | 1 град. |
- Ціна: 1 973,09 ₴/од.

