![Стрічка монтажна саморозширююча 10мм x 8м ПСУЛ чорна [0000400000SA042010] SOUDABAND Acryl 80 Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7040371114_strichka-montazhna-samorozshiryuyucha.jpg)
Стрічка монтажна саморозширююча 10мм x 8м ПСУЛ чорна [0000400000SA042010] SOUDABAND Acryl 80 Soudal
403,38 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0000400000SA042010
Технічні дані:
| Колір | Антрацитово-сірий |
| Густина | Стандарт: 70–90 кг/м³ BG2: >90 кг/м³ BG1: >125 кг/м³ |
| Термостійкість | Від –20°C до +85°C |
| Стійкість до УФ-випромінювання | Дуже хороша |
| Температура застосування | Від +5°C до +30°C |
Опис продукту:
Soudaband Acryl – спресована, готова до застосування, міцна поліуретанова герметизуюча стрічка, що розширюється в шві. Стрічка просочена модифікованою акриловою дисперсією, що не містить розчинників. Має клейкий край для фіксації в шві. Поставляється у модифікаціях BG1 та BG2 для спеціальних завдань.
Характеристики:
- Легкість застосування
- Звуко- та теплоізоляція
- Гідроізоляція, захищає від протягів (залежить від ступеня стиснення)
- Не потребує грунтування та вирівнювання поверхні
- Не фарбує краї швів
- Нейтральна, не має запаху
- Розширюється для заповнення пустот і щільно прилягає навіть до нерівних поверхонь
- Створює постійно еластичне з’єднання
- Залишається гнучкою та реагує на тривалі розширення-стискання, спричинені температурними та структурними зсувами
Області застосування:
- Заповнення швів між елементами конструкцій, цегляною кладкою, бетоном тощо
- Герметизація монтажних швів між рамами, стінами, цегляною кладкою тощо
- Ідеально підходить для захисту від дощу та вітру бетонних і сталевих конструкцій, дерев’яних, цегляних будівель, покрівлі
- Може використовуватися як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт
Термін зберігання:
9 місяців при кімнатній температурі
Метод застосування:
Soudaband Acryl – готова до застосування та легка у роботі стрічка (не потрібні спеціальні інструменти). Помістіть стрічку в шов за допомогою шпателя, ножа тощо. Завдяки клейкому краю стрічка залишиться в шві після позиціонування. Сплющена стрічка, розширюючись, заповнює нерівності поверхонь і герметизує шви.
Soudaband Acryl являє собою просочену піну, яка при 80%-ному стисненні забезпечує якісну ізоляцію приміщень від несприятливих погодних умов.
Розміри швів:
- Мінімальна ширина: 2 мм
- Максимальна ширина: стрічка підбирається залежно від ширини герметизованого шва. Максимальна ширина шва досягається при мінімальних температурах (близько –20 °C)
- Для виконання своєї функції стрічка повинна бути стиснута до 80% від початкової товщини
Рекомендації, що містяться в даній документації, є результатом наших експериментів і досвіду. Через різноманіття матеріалів і різних способів застосування, що знаходяться поза нашим контролем, ми не беремо на себе відповідальності за отримані результати. У кожному випадку рекомендується провести попереднє випробування.
| Артикул: | 0000400000SA042010 |
| Модель: | ПСУС SOUDABAND ACRYL |
| Продуктова лінійка: | Professional, Теплий монтаж® (SWS) |
| Матеріал: | спінений поліуретан |
| Галузь застосування: | для вікон і дверей |
| Ваш інструмент: | без інструменту |
| Колір: | чорний |
| Місце застосування: | зовні приміщення |
| Температура монтажу: | від +1 до +25 °С |
| Ширина, мм: | 10 |
| Товщина, мм: | 4/20 |
| Ємність (обсяг, розмір): | 8 м |
| Вага одиниці: | 0.43 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 8 м |
| Колір | Чорний |
| Самоклеюча поверхня | Так |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Форма матеріалу, що поставляється | Стрічка |
| Ширина | 10 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Максимальна температура застосування | 30 град. |
| Мінімальна температура застосування | 5 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основа | Спінений поліуретан |
- Ціна: 403,38 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

