![Стрічка монтажна бітумна 225мм x 10м теракот [00004000000SB2250T] SOUDABAND Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7040370733_strichka-montazhna-bitumna.jpg)
Стрічка монтажна бітумна 225мм x 10м теракот [00004000000SB2250T] SOUDABAND Soudal
1 967,92 ₴/од.
- В наявності 2 од.
- Код: 00004000000SB2250T
Технічні дані:
| Основа | Алюмінієва стрічка – поліестер |
| Клейовий шар | Бітум |
| Захисна стрічка | Силіконізована плівка |
| Товщина | 1,5 мм |
| Подовження до розриву (EN 12311-1) | 10% (поздовжнє) 20% (поперечне) |
| Міцність на розтяг (EN 12311-1) | 170 Н / 50 мм (поздовжнє) 190 Н / 50 мм (поперечне) |
| Клас вогнестійкості (EN 13501-1) | Клас E (нормально займистий) |
| Коефіцієнт опору дифузії пари (μ) (NF EN 1931) | Приблизно 3 960 000 |
| Температура застосування | Від +5 °C до +40 °C |
| Термостійкість | Від −40 °C до +80 °C |
* Ці значення можуть змінюватися залежно від факторів навколишнього середовища, таких як температура, вологість та тип основи.
** Ці показники стосуються повністю затверділого продукту.
Герметизуюча стрічка для покрівельних робітБітумне в’яжуче є холодним клеєм: не потребує додаткової підготовки чи підігріву. Відмінна адгезія (липкість) до більшості будівельних матеріалів: бетону, дерева, металів, бітумінозних матеріалів. Стійкий до УФ-випромінювання, широкого діапазону температур, води та вологи.
Виготовляються в популярних кольорах покриттів: алюміній, графіт, теракота та шоколадно-коричневий колір (RAL8017).
Поверхні: будь-які матеріали, крім поліетилену, поліпропілену, тефлону. Не застосовувати до скла.
Гнучка структура дозволяє щільно прилягати до виступів та обводів, повторюючи форму дахових елементів. Потовщений до 1,5 мм шар бітумного клею надійно утримує стрічку та компенсує невеликі нерівності основи. Бітумна стрічка Soudaband, на відміну від звичайної бітумної стрічки, має конструкційний елемент: полімерний каркас, нанесений на алюмінієву основу. Тонкий шар фольги, посилений цим каркасом, витримує значно більші навантаження без руйнування та втрати герметизуючих властивостей, що набуває особливого значення в період лютневих перепадів. Коли бітумний клей сильно загустіває та в’яло компенсує відносні рухи елементів покрівлі.
Увага! Не застосовувати на вертикальних поверхнях.
Застосування:- Герметизація стиків елементів дахів: мансардні вікна, зенітні вікна, дахові вікна, куполи
- Герметизація стиків на покрівлі: димоходи, труби, антенні щогли, люки
- Герметизація протікань на покрівлі, в жолобах
- Герметизація швів, розривів, прозорів
- Герметизація стиків гофрованого металу
Бітумний еластомер
Хімічна стійкість:Висока до впливу екстремальних погодних умов, багатьох хімічних речовин (кислотні дощі тощо)
Готовність до експлуатації:Негайно після нанесення
Зберігання:24 місяців при температурі від +5°C до +25°C. Оберігати від морозу!
Інструкція із застосування:Поверхні мають бути очищені від пилу, бруду та часток, що відшаровуються.
Від’єднати трохи захисної плівки з краю бітумної стрічки. Приклеїти край стрічки Soudaband до потрібного місця. Розгорнути рулон на потрібну довжину та злегка натягнути стрічку.
Від’єднувати захисну плівку від бітумного клею невеликими ділянками та одразу приклеювати ці ділянки до основи. Для кращого приклеювання притискати та розгладжувати стрічку валиком. Не застосовувати інструменти, які можуть проколоти або порвати стрічку. Розгладжування проводити від центру до країв. Впевнитися, що всі бульбашки повітря видалено, стрічка щільно прилягає до основи. Після чого від’єднувати захисну плівку з наступної ділянки та приклеювати її.
У разі якщо потрібно накласти декілька смуг Soudaband, кожна наступна стрічка має перекривати попередню щонайменше на 25 мм.
У разі покриття кутів (зовнішніх чи внутрішніх) потрібно спочатку приклеїти та розгладити стрічку по всій довжині з однієї сторони кута. При цьому захисна плівка на другій половині стрічки має залишатися та захищати бітумний клей. І вже потім, перегнувши через кут, знімати захисну плівку з другої половини стрічки, приклеювати та розгладжувати. Ширина стрічки, що приклеюється на кожну сторону, повинна бути щонайменше 25 мм.
Найкращий результат дає застосування при кімнатній температурі. В холодну пору року або при низькій температурі основу можна нагрівати локально в місці застосування Soudaband. Сама стрічка повинна бути кімнатної температури.
Бітумний клей має дуже високу липкість до будь-якої основи. Для запобігання забруднень, особливо на декоративних елементах дахів, знімати захисну плівку з клею невеликими ділянками, для виконання робіт по етапах. Відразу по закінченню робіт необхідно згорнути Soudaband в рулон для запобігання затвердіння бітумного клею.
Ремонт пошкодженої стрічки Soudaband виконувати наклеюванням такої самої стрічки поверх пошкодженої ділянки.
Очищення: свіжого - за допомогою уайт-спіриту, серветок Swipex; застиглого – механічно та за допомогою гасу.
Температура застосування: від +5°C до +40°C.
Температурна стійкість: від -40°C до +90°C (після затвердіння).
Опис продукту:Готова до використання бітумна герметизувальна стрічка, ламінована алюмінієвою фольгою. Стійка до вологи та широкого діапазону температур.
Характеристики:• Має відмінну адгезію до більшості будівельних матеріалів: бетону, тиньку, штукатурки, цегли, деревини, металу, руберойду, кераміки та пластику
• Стійка до несприятливих погодних умов та УФ-випромінювання
• Миттєва герметизація
• Проста та легка у застосуванні
Сфери застосування:• Гідроізоляція, герметизація протікань, тріщин на покрівлі
• Герметизація з’єднань покрівлі, димоходів, мансардних вікон, куполів, елементів даху
• Герметизація швів, щілин у водостічних трубах та жолобах
• Герметизація кутових з'єднань в покрівельних конструкціях
У сумнівних випадках зверніться до технічного відділу SOUDAL
Колір і паковання:Колір: алюмінієвий, теракотовий, коричневий (RAL 8017), графітовий.
Паковання: рулон довжиною 10 м; ширина 5 см; 7,5 см; 10 см; 15 см; 22,5 см; 30 см.
Зберігання:24 місяці у заводському пакованні в сухому та прохолодному місці при температурі від +5 °C до +25 °C.
Інструкція із застосування:• Основа має бути чистою, сухою та щільною
• Зніміть захисну плівку з одного боку та приклейте край стрічки Soudaband до потрібного місця
• Розгорніть рулон, підтримуючи постійний натяг стрічки, щоб запобігти її скручуванню, поступово знімайте захисну плівку та приклеюйте необхідну ділянку стрічки
• Розгладьте стрічку вологою ганчіркою або валиком, не розгладжуйте інструментами, які можуть проколоти або порвати стрічку
• Розгладження слід починати від центру стрічки до країв, переконавшись, що всі бульбашки повітря видалені
• Якщо необхідно з'єднати кілька шарів стрічки, починайте з нижнього шару, наносячи кожен наступний шар з перекриттям попереднього щонайменше на 25 мм
• Під час обклеювання кутів поверхонь спочатку наклейте та розгладьте стрічку по всій довжині однієї поверхні, а потім наклейте та розгладьте стрічку на іншій поверхні, зробивши складку по всій довжині
• Бітумний полімер має найкращу адгезію за температури +20 °C - +25 °C. За низьких температур навколишнього середовища основу можна нагрівати, тоді як стрічка повинна бути кімнатної температури
Очищення:За допомогою вайт-спіриту.
Рекомендації з безпеки:Дотримуйтесь основних правил з безпеки та гігієни праці.
Рекомендації, які містяться в даній документації, є результатом наших експериментів і нашого досвіду. Через розмаїття матеріалів і великої кількості різноманітних способів застосування, які знаходяться поза нашим контролем, ми не беремо на себе відповідальності за отримані результати. У кожному випадку рекомендується провести попереднє випробування.
| Артикул: | 00004000000SB2250T |
| Модель: | SOUDABAND |
| Продуктова лінійка: | побутова, Professional, покрівельна |
| Матеріал: | бітум |
| Галузь застосування: | для покрівельних робіт, для БМЗ |
| Ваш інструмент: | без інструменту |
| Колір: | теракота |
| Місце застосування: | зовні приміщення, покрівля |
| Для якої основи?: | для дерева, універсальний, для цегли пустотілої, керамблоку, для металу, для пластмас, для бетону, для цегли суцільної |
| Температура монтажу: | від +1 до +25 °С |
| Ширина, мм: | 225 |
| Ємність (обсяг, розмір): | 10 м |
| Вага одиниці: | 3.5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 10 м |
| Самоклеюча поверхня | Так |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Товщина | 1.5 мм |
| Форма матеріалу, що поставляється | Стрічка |
| Ширина | 225 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Максимальна температура застосування | 40 град. |
| Мінімальна температура застосування | 5 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основа | Бітум |
- Ціна: 1 967,92 ₴/од.

![Стрічка монтажна бітумна 225мм x 10м теракот [00004000000SB2250T] SOUDABAND Soudal, фото 2](https://images.prom.ua/7040370382_w159_h159_strichka-montazhna-bitumna.jpg)
