![Піна термоізоляційна пістолетна 700мл [000010000000801TER] Soudal, фото 1](https://images.prom.ua/7025610805_pina-termoizolyatsijna-pistoletna.jpg)
Піна термоізоляційна пістолетна 700мл [000010000000801TER] Soudal
879,94 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 000010000000801TER
Технічні дані:
| Основа | Поліуретан |
| Консистенція | Стабільна піна, тиксотропна |
| Система затвердіння | Затвердіння під дією вологи |
| Час утворення плівки (EN 17333-3) | Близько 15 хвилин |
| Теплопровідність (λ) (EN 17333-5) | 0,036 Вт/м·К |
| Щільність (EN 17333-1) | Приблизно 25 кг/м³ |
| Розширення під час затвердіння (EN 17333-2) | Близько 83 % |
| Температура застосування | Від +5 °C до +35 °C |
| Термостійкість | Від −40 °C до +90 °C |
| Вихід | Балон 700 мл покриває до 1 м² (приблизно 2 см шару після затвердіння) |
| Час повного затвердіння | 24 години |
* Час утворення плівки та швидкість затвердіння можуть змінюватися залежно від умов навколишнього середовища, таких як температура, вологість та тип основи.
Опис продукту:
Термоізоляційна напилювана піна — це готова до використання, однокомпонентна,саморозширювана поліуретанова піна в аерозолі, призначена для ізоляції всіх типівоснов з метою підвищення теплоізоляції та зменшення ризику утворення містків холоду.
Балон оснащений різьбленням, що дозволяє використовувати його з монтажним пістолетом.Піна може застосовуватися з комплектною розпилювальною насадкою для горизонтальногота вертикального нанесення, що дозволяє вирівнювати нерівні та важкодоступні поверхні.
Властивості
- Відмінне початкове зчеплення з поверхнею
- Хороша адгезія до всіх поверхонь (окрім PE, PP та PTFE)
- Один балон 700 мл покриває до 1 м² ізоляції (шар ≈ 2 см)
- Придатна для вертикального застосування
- Температура застосування: від +5 °C до +30 °C
- Коефіцієнт теплопровідності: 0,036 Вт/м·К
- Зменшує ризик утворення містків холоду
- Залишається еластичною, не стає крихкою
- Вирівнює нерівні поверхні
- Менше 0,1% вільних мономерних диизоціанатів
- Не містить розчинників
- Стійка до хімічних речовин та фарб
- Стійка до плісняви та грибка (не стійка до УФ-випромінювання)
- Водостійка (не водонепроникна)
- Запобігає утворенню конденсату
Застосування
- Теплоізоляція всіх типів поверхонь
- Ізоляція складних та важкодоступних місць
- Ущільнення дверей, стін, перемичок
- Ізоляція труб, горищ, підвалів, балконів, гаражів, резервуарів
Основи
Придатні: цегла, камінь, штукатурка, дерево, пінополістирол,поліуретанова піна, метал, фіброцемент, газобетон, гіпсокартон, твердий ПВХ.
Непридатні: PE, PP, PTFE (тефлон), силікон.
Пакування та зберігання
- Колір: білий
- Упаковка: аерозоль 700 мл
- Термін зберігання: 12 місяців при +5 °C … +25 °C
| Артикул: | 000010000000801TER |
| Продуктова лінійка: | побутова |
| Модель (марка): | |
| Матеріал: | поліуретан |
| Галузь застосування: | для покрівельних робіт, для дерев'яних конструкцій, для утеплення, для будівництва, для інженерних комунікацій, для фасадних робіт, для авторемонту, для водного транспорту |
| Ваш інструмент: | пістолет для пін |
| Місце застосування: | зовні приміщення, всередині приміщення |
| Температура монтажу: | від +5 до +30 °С |
| Ємність (обсяг, розмір): | 700 мл |
| Для якої основи?: | для дерева, універсальний, для гіпсокартонних плит, для цегли пустотілої, керамблоку, для блоку суцільного, для блоку пустотілого, для блоку легкобетонного, для черепашнику, для металу, для ПВХ, для пластмас, для бетону, для бетону армованого, для каменю, граніту, для цегли суцільної, для газобетону, пінобетону |
| Під фарбування: | під фарбування |
| Для якої поверхні?: | для непористої, для фарбованої непористої, для пористої |
| Вага одиниці: | 1 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soudal |
| Країна виробник | Бельгія |
| Максимальна температура застосування | 30 град. |
| Мінімальна температура застосування | 5 град. |
| Об`єм | 700 мл |
| Основа | Поліуретан |
| Сезон | Літо |
| Спосіб випуску з балона | Професійний пістолет |
| Тип використання | Універсальний |
- Ціна: 879,94 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

