![Вимикач одноклавішний 27 Combi System в герметичному корпусі IP55 сірий [GW27831] Gewiss, фото 1](https://images.prom.ua/7016475224_vimikach-odnoklavishnij-27.jpg)
Вимикач одноклавішний 27 Combi System в герметичному корпусі IP55 сірий [GW27831] Gewiss
708,76 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 171 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: GW27831
Повна, універсальна система модульних корпусів, ідеально інтегрована в лінійку SYSTEM для дому, здатна задовольнити високі вимоги до захисту в побутовому, комерційному та промисловому секторах. Серія 27 COMBI доступна як у версії IP40, так і у водонепроникних версіях зі ступенем захисту IP55 та IP65, рекомендованих для всіх видів зовнішнього застосування, що піддаються екстремальним атмосферним умовам.
| Опис | Односторонній вимикач 1P - 16AX |
| Напруга | 250 В змінного струму |
| Колір | Сірий RAL 7035 |
| Тип дверей | З мембраною |
| Колір дверей | Прозорий |
| Кількість вибивних отворів Ø23 | 3 з боків / 1 знизу |
| Кількість отворів Ø23 з кабельним сальником | 1 |
| Тип вибивних отворів | Знімається за допомогою інструменту |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Клас ізоляції | II |
| Гвинти кришки | Нержавіюча сталь |
| Затягування гвинтів з крутним моментом | 0,8 Нм |
| Зовнішні розміри (ДхВхГ) | 66×82×65,5 мм |
| Випробування розжареним дротом | 650 °C |
| Стандарт | EN 60669-1 |
| Температура використання | -25…+60 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gewiss |
| Країна виробник | Італія |
| Колір кнопки | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Напруга | 250 В |
| Підсвічування | Ні |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Спосіб встановлення | Накладний |
- Ціна: 708,76 ₴/од.

![Вимикач одноклавішний 27 Combi System в герметичному корпусі IP55 сірий [GW27831] Gewiss, фото 2](https://images.prom.ua/7016475226_w159_h159_vimikach-odnoklavishnij-27.jpg)
