![Датчик руху 3A 230V 120° дальність 8м інфрачервоний 1 модуль Chorusmart IP20 титан [GW14594] Gewiss, фото 1](https://images.prom.ua/7016252508_datchik-ruhu-3a.jpg)
Датчик руху 3A 230V 120° дальність 8м інфрачервоний 1 модуль Chorusmart IP20 титан [GW14594] Gewiss
8 189,88 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: GW14594
Модульні електровстановлювальні пристрої Chorusmart використовуються з рамками Chorusmart, сворюють неповторний та гармонійний дизайн. Характеристики: регулювання тривалості спрацьовування 15 сек - 10 хв. Регулювання порогу світлочутливості - мін. 10 люкс - макс. блокування. Придатний для керування галогенними лампами/резистивними навантаженнями: 700 Вт, лампами розжарювання: 450 Вт, низьковольтними галогенними лампами (12 В), що керуються тороїдальними або електронними трансформаторами: 450 Вт, некомпенсованими люмінесцентними лампами: 2x58 Вт, двигунами та мотор-редукторами: 400 ВА, світлодіодними навантаженнями: 60 Вт (макс. 10 ламп). Не підходить для компенсованих люмінесцентних ламп, газорозрядних ламп та всіх навантажень, не зазначених у познаці, якими необхідно керувати за допомогою допоміжного реле. Застосування: Енергозбереження: керування освітленням приміщень та зон лише під час проходження людей. Комфорт та безпека: автоматичне керування ланцюгами без необхідності активації односторонніх вимикачів. Примітки: не встановлюйте виріб у водонепроникних панелях: мембрана кришки не дозволяє лінзі детектора працювати правильно. Кут променя виявлення 120°, глибина виявлення макс. 8 метрів.
| Колекція | CHORUSMART |
| Категорія | Датчик руху |
| Вихідні контакти | 1НО 3 А (AC1) 230 В змінного струму |
| Матеріал | Технополімер |
| Колір | титан |
| Напруга живлення | 230 В змінного струму, 50/60 Гц |
| Технології | Інфрачервоний |
| Стандартний | EN 60669-1, EN 60669-2-1 |
| Опір при випробувальній напрузі | 2000 В при 50 Гц протягом 1 хв |
| Опір ізоляції | > 5 МОм |
| Клеми для підключення | З гвинтом |
| Перемикач тривалої роботи | 40.000 при In 250 В змінного струму cosφ=0,6 |
| Термопрес з кулькою | 125 °C |
| Випробування розжареним дротом | 850 °C |
| Захоплення клем на тросовій тязі | > 50 Н |
| Допустима міцність затягування клем для багатожильних кабелів | мін. 0,75 - макс. 2x4 мм² |
| Допустима міцність затягування клем для одножильних кабелів | мін. 0,5 - макс. 2x2,5 мм² |
| Кількість модулів | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gewiss |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 44 мм |
| Дальність виявлення руху: | 8 м |
| Довжина | 49.88 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Кут огляду | 120 град. |
| Напруга | 230 В |
| Способи установки | Всередині приміщень |
| Тип датчика | Вбудований |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація виробу | Механізм |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Титан |
- Ціна: 8 189,88 ₴/од.

