![Розетка телефонна RJ11 1 модуль Chorusmart бежева технополімер [GW13401] Gewiss, фото 1](https://images.prom.ua/7016217984_rozetka-telefonna-rj11.jpg)
Розетка телефонна RJ11 1 модуль Chorusmart бежева технополімер [GW13401] Gewiss
1 481,64 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: GW13401
Модульні електровстановлювальні пристрої Chorusmart використовуються з рамками Chorusmart, сворюють неповторний та гармонійний дизайн.
| Колекція | CHORUSMART |
| Кількість модулів | 1 |
| Колір | бежевий |
| Матеріал | технополімер |
| Тип | Телефонна |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gewiss |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 32.95 мм |
| Колір | Бежевий |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Тип | Телефонна розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-11 |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація виробу | Механізм |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 1 481,64 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Розетка телефонна RJ11 1 модуль Chorusmart бежева технополімер [GW13401] Gewiss, фото 2](https://images.prom.ua/7016217985_w159_h159_rozetka-telefonna-rj11.jpg)
