![Розетка комп'ютерна RJ45 кат.5е UTP 1 модуль Chorusmart бежева технополімер [GW13421] Gewiss, фото 1](https://images.prom.ua/7016217896_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
Розетка комп'ютерна RJ45 кат.5е UTP 1 модуль Chorusmart бежева технополімер [GW13421] Gewiss
1 613,31 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: GW13421
Модульні електровстановлювальні пристрої Chorusmart використовуються з рамками Chorusmart, сворюють неповторний та гармонійний дизайн.
| Колекція | CHORUSMART |
| Кількість модулів | 1 |
| Колір | бежевий |
| Матеріал | технополімер |
| Тип | Інтернет |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gewiss |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Категорія | 5e |
| Колір | Бежевий |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Тип | Мережева розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45 |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація виробу | Механізм |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 1 613,31 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Розетка комп'ютерна RJ45 кат.5е UTP 1 модуль Chorusmart бежева технополімер [GW13421] Gewiss, фото 2](https://images.prom.ua/7016217897_w159_h159_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
