![Аудіорозетка RCA 1 модуль Chorusmart технополімер чорна [GW12453] Gewiss, фото 1](https://images.prom.ua/7016217803_audiorozetka-rca-1.jpg)
Аудіорозетка RCA 1 модуль Chorusmart технополімер чорна [GW12453] Gewiss
828,83 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: GW12453
Модульні електровстановлювальні пристрої Chorusmart використовуються з рамками Chorusmart, сворюють неповторний та гармонійний дизайн.
| Колекція | CHORUSMART |
| Кількість модулів | 1 |
| Колір | чорний |
| Матеріал | технополімер |
| Тип | Аудіо |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gewiss |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 30.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів | 2 шт. |
| Тип | Аудіо розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 828,83 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Аудіорозетка RCA 1 модуль Chorusmart технополімер чорна [GW12453] Gewiss, фото 2](https://images.prom.ua/7016217759_w159_h159_audiorozetka-rca-1.jpg)
