![Аудіорозетка RCA 1 модуль Chorusmart технополімер титан [GW14453] Gewiss, фото 1](https://images.prom.ua/7016217802_audiorozetka-rca-1.jpg)
Аудіорозетка RCA 1 модуль Chorusmart технополімер титан [GW14453] Gewiss
1 086,63 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 20 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: GW14453
Модульні електровстановлювальні пристрої Chorusmart використовуються з рамками Chorusmart, сворюють неповторний та гармонійний дизайн.
| Колекція | CHORUSMART |
| Кількість модулів | 1 |
| Колір | титан |
| Матеріал | технополімер |
| Тип | Аудіо |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gewiss |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 30.2 мм |
| Колір | Титан |
| Кількість портів | 2 шт. |
| Тип | Аудіо розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 1 086,63 ₴/од.

![Аудіорозетка RCA 1 модуль Chorusmart технополімер титан [GW14453] Gewiss, фото 2](https://images.prom.ua/7016217759_w159_h159_audiorozetka-rca-1.jpg)
