![Розетка USB подвійна 3A 5В тип A+C 1 модуль Chorusmart бежева технополімер [GW13449] Gewiss, фото 1](https://images.prom.ua/7016197255_rozetka-usb-podvijna.jpg)
Розетка USB подвійна 3A 5В тип A+C 1 модуль Chorusmart бежева технополімер [GW13449] Gewiss
2 564,10 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 8 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: GW13449
Модульні електровстановлювальні пристрої Chorusmart використовуються з рамками Chorusmart, сворюють неповторний та гармонійний дизайн.
| Колекція | CHORUSMART |
| Кількість модулів | 1 |
| Колір | бежевий |
| Номінальна робоча напруга змінного струму частотою мережі 50/60 Гц Ue, В | 5 |
| Матеріал | технополімер |
| Тип | USB |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gewiss |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 45.9 мм |
| Кількість портів | 2 шт. |
| Тип | USB розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | USB |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація виробу | Механізм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 2 564,10 ₴/од.

![Розетка USB подвійна 3A 5В тип A+C 1 модуль Chorusmart бежева технополімер [GW13449] Gewiss, фото 2](https://images.prom.ua/7016197257_w159_h159_rozetka-usb-podvijna.jpg)
