![TV+SAT розетка кінцева Chorusmart слонова кістка [GW11383] Gewiss, фото 1](https://images.prom.ua/7016179042_tvsat-rozetka-kintseva.jpg)
TV+SAT розетка кінцева Chorusmart слонова кістка [GW11383] Gewiss
2 938,32 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: GW11383
Модульні електровстановлювальні пристрої Chorusmart використовуються з рамками Chorusmart, сворюють неповторний та гармонійний дизайн.
| Колекція | CHORUSMART |
| Кількість модулів | 2 |
| Колір | слонова кістка |
| Матеріал | технополімер |
| Тип | ТВ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gewiss |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Колір | Слонова кістка |
| Кількість портів | 2 шт. |
| Тип | Телевізійна кінцева/прохідна |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Ширина | 44.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація виробу | Механізм |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 2 938,32 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![TV+SAT розетка кінцева Chorusmart слонова кістка [GW11383] Gewiss, фото 2](https://images.prom.ua/7016178866_w159_h159_tvsat-rozetka-kintseva.jpg)
