![Розетка із заземленням Chorusmart з захисними шторками технополімер чорна [GW12241] Gewiss, фото 1](https://images.prom.ua/7016135681_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
Розетка із заземленням Chorusmart з захисними шторками технополімер чорна [GW12241] Gewiss
810,82 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 183 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: GW12241
Модульні електровстановлювальні пристрої Chorusmart використовуються з рамками Chorusmart, сворюють неповторний та гармонійний дизайн.
| Колекція | CHORUSMART |
| Кількість модулів | 2 |
| Колір | чорний |
| Номінальна робоча напруга змінного струму частотою мережі 50/60 Гц Ue, В | 250 |
| Матеріал | технополімер |
| Тип | силова |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gewiss |
| Країна виробник | Італія |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 39.5 мм |
| Ширина | 44.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація виробу | Механізм |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
- Ціна: 810,82 ₴/од.

![Розетка із заземленням Chorusmart з захисними шторками технополімер чорна [GW12241] Gewiss, фото 2](https://images.prom.ua/7016135535_w159_h159_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
