![Зарядна станція для електромобіля 1Ф 7,4кВт 32А 230В Type 1 кабель 5м IP54 [s085202] E.NEXT e.charge.stand.7T1C, фото 1](https://images.prom.ua/6991654208_zaryadna-stantsiya-dlya.jpg)
Зарядна станція для електромобіля 1Ф 7,4кВт 32А 230В Type 1 кабель 5м IP54 [s085202] E.NEXT e.charge.stand.7T1C
19 101,81 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: s085202
Зарядна станція e.charge.stand — надійний партнер для вашого електромобіля. Станція розроблена з урахуванням комфорту та естетики: її мінімалістичний дизайн гармонійно впишеться у ваше подвір’я або гараж, забезпечуючи швидку та стабільну зарядку без зайвого зайняття простору. Вона створена для щоденного використання, дозволяючи заряджати електромобіль легко та зручно прямо у вас вдома.
Ключові особливості:
Вбудований диференційний захист від ураження електричним струмом, що гарантує безпеку під час зарядки.
Контроль рівня напруги, який забезпечує стабільність роботи пристрою.
RFID-зчитувач, що дозволяє обмежити доступ до зарядної станції за допомогою карт.
Регулювання потужності зарядного пристрою, що дає змогу оптимізувати процес зарядки залежно від потреб.
LED-індикація стану, яка візуально повідомляє про стан пристрою.
Керування через мобільний додаток ChargeHQ, який робить управління зарядкою простим і зручним.
Високий ступінь захисту IP-54, що забезпечує стійкість станції до пилу та вологи.
e.charge.stand – це ваш простий і функціональний вибір для забезпечення електромобіля енергією, поєднання сучасного дизайну, технологій і надійності!
| Артикул | s085202 |
| Частота, Гц | 50 |
| Потужність, кВт | 7,4 |
| Напруга, В | 230В |
| Струм, А | 32 |
| Тип роз'єму | Type 1 |
| Довжина кабелю, м | 5 |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Вага, кг | 2,9 |
| Температура експлуатації | від -30⁰С до + 55⁰С |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN IEC 61851-1, ДСТУ EN 61851-22 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Індикація | LED |
| Вихідна потужність, Вт | 7400 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Індикатор роботи | Так |
| Встановлення | Настінна |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Довжина кабелю | 500 см |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність | 7.4 кВт |
| Сила струму | 32 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип роз'ємів | Type 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 19 101,81 ₴/од.

![Зарядна станція для електромобіля 1Ф 7,4кВт 32А 230В Type 1 кабель 5м IP54 [s085202] E.NEXT e.charge.stand.7T1C, фото 2](https://images.prom.ua/6991654209_w159_h159_zaryadna-stantsiya-dlya.jpg)
![Зарядна станція для електромобіля 1Ф 7,4кВт 32А 230В Type 1 кабель 5м IP54 [s085202] E.NEXT e.charge.stand.7T1C, фото 3](https://images.prom.ua/6991654210_w159_h159_zaryadna-stantsiya-dlya.jpg)
![Зарядна станція для електромобіля 1Ф 7,4кВт 32А 230В Type 1 кабель 5м IP54 [s085202] E.NEXT e.charge.stand.7T1C, фото 4](https://images.prom.ua/6991654211_w159_h159_zaryadna-stantsiya-dlya.jpg)
![Зарядна станція для електромобіля 1Ф 7,4кВт 32А 230В Type 1 кабель 5м IP54 [s085202] E.NEXT e.charge.stand.7T1C, фото 5](https://images.prom.ua/6991654212_w159_h159_zaryadna-stantsiya-dlya.jpg)
![Зарядна станція для електромобіля 1Ф 7,4кВт 32А 230В Type 1 кабель 5м IP54 [s085202] E.NEXT e.charge.stand.7T1C, фото 6](https://images.prom.ua/6991654213_w159_h159_zaryadna-stantsiya-dlya.jpg)
![Зарядна станція для електромобіля 1Ф 7,4кВт 32А 230В Type 1 кабель 5м IP54 [s085202] E.NEXT e.charge.stand.7T1C, фото 7](https://images.prom.ua/6991654214_w159_h159_zaryadna-stantsiya-dlya.jpg)
