![Зарядна станція для електромобіля 1Ф 7,4кВт 10-32А 230В Type 2 кабель 5м з функцією білінгу IP54 [p085208] E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/6991653712_zaryadna-stantsiya-dlya.jpg)
Зарядна станція для електромобіля 1Ф 7,4кВт 10-32А 230В Type 2 кабель 5м з функцією білінгу IP54 [p085208] E.NEXT
39 327,27 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: p085208
Сучасні зарядні станції, в яких поєднуються естетика, ефективність та високі технології. Фундаментальні цінності, на основі яких створені e.charge.pro: надійність, функціональність та безпека користувача. Наші зарядні станції оснащені передовою технологією динамічного балансування навантаження DLM, що дозволяє ефективно розподіляти виділену енергосистемою потужність між зарядною станцією та іншим навантаженням. Станція є універсальною, що дає можливість експлуатації в приватних будинках, АЗС, паркінгах та стоянках, завдяки чому, наша зарядна станція - це ідеальний компаньйон для вашого електромобіля.
Особливості:
• Сучасний і функціональний дизайн.
• Подвійний диференційний захист людини від ураження струмом.
• Зчитувач RFID карт для можливості верифікації доступу.
• Можливість регулювання потужності зарядного пристрою.
• Можливість моніторингу та керування по протоколу Modbus-RTU.
• LCD- дисплей для відображення основних параметрів.
• LED-індикація стану зарядного пристрою.
• Високий ступінь захисту від пилу та вологи ІР54.
Крокуйте в майбутнє електричної мобільності з найкращим рішенням на ринку! Виріб відповідає Технічним регламентам низьковольтного електричного обладнання та електромагнітної сумісності в частині ДСТУ EN IEC 61851-1, ДСТУ EN 61851-22.
| Артикул | p085208 |
| Частота, Гц | 50 |
| Потужність, кВт | 7,4 |
| Напруга, В | 230В |
| Струм, А | 10/16/20/25/32 |
| Тип роз'єму | Type 2 |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Вага, кг | 5,3 |
| Температура експлуатації | від -30⁰С до + 55⁰С |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN IEC 61851-1, ДСТУ EN 61851-22 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Індикація | LED дисплей |
| Вихідна потужність, Вт | 2300/3600/4600/5800/7400 |
| Довжина, м | 5 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Індикатор роботи | Так |
| Встановлення | Настінна |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Довжина кабелю | 500 см |
| Колір | Сірий |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність | 7.4 кВт |
| Сила струму | 32 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип роз'ємів | Type 2 |
- Ціна: 39 327,27 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Зарядна станція для електромобіля 1Ф 7,4кВт 10-32А 230В Type 2 кабель 5м з функцією білінгу IP54 [p085208] E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/6991653969_w159_h159_zaryadna-stantsiya-dlya.jpg)
![Зарядна станція для електромобіля 1Ф 7,4кВт 10-32А 230В Type 2 кабель 5м з функцією білінгу IP54 [p085208] E.NEXT, фото 3](https://images.prom.ua/6991653715_w159_h159_zaryadna-stantsiya-dlya.jpg)
