![Блок аварійного живлення 40W 230V 1 година для LED світильників [l0660064] e.emerg.kit.40.full.led E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/6991650516_blok-avarijnogo-zhivlennya.jpg)
Блок аварійного живлення 40W 230V 1 година для LED світильників [l0660064] e.emerg.kit.40.full.led E.NEXT
2 678,86 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 43 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: l0660064
Блок аварійного живлення e.emerg.kit.40.full.led призначений для забезпечення електричною енергією світлодіодних світильників для аварійного освітлення приміщень у випадках непередбаченного відключення мережі. Комплект блоку складається з модуля управління аварійного освітлення ЕПРА (електронного пускореrулюючого апарату) та Li-ion акумулятору.
| Номінальна напруга живлення, В | 230 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Потужність споживання, Вт | 5,5 |
| Вихідна напруга, В | 9–12,6 |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Номінальна напруга акумулятора, В | 11,1 |
| Ємність акумулятора, А·год | 15 |
| Термін заряду акумулятора, год | 24 |
| Термін роботи від акумулятора, хв | ≤60–240 |
| Зусилля затяжки контактних зажимів, Н·м/см² | 2,5 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Діапазон робочих температур, °C | 0…+40 |
| Кліматичне виконання | УХЛ3.1 |
| Висота над рівнем моря, м | ≤2000 |
| Допустима відносна вологість при 25 °C (без конденсації), % | ≤80 |
| Допустима ступінь забруднення | 3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Резервне освітлення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | 1 час |
| Тип | Побутовий |
- Ціна: 2 678,86 ₴/од.

![Блок аварійного живлення 40W 230V 1 година для LED світильників [l0660064] e.emerg.kit.40.full.led E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/6991650517_w159_h159_blok-avarijnogo-zhivlennya.jpg)
![Блок аварійного живлення 40W 230V 1 година для LED світильників [l0660064] e.emerg.kit.40.full.led E.NEXT, фото 3](https://images.prom.ua/6991650518_w159_h159_blok-avarijnogo-zhivlennya.jpg)
![Блок аварійного живлення 40W 230V 1 година для LED світильників [l0660064] e.emerg.kit.40.full.led E.NEXT, фото 4](https://images.prom.ua/6991650519_w159_h159_blok-avarijnogo-zhivlennya.jpg)
![Блок аварійного живлення 40W 230V 1 година для LED світильників [l0660064] e.emerg.kit.40.full.led E.NEXT, фото 5](https://images.prom.ua/6991650520_w159_h159_blok-avarijnogo-zhivlennya.jpg)
