![Цифровий термостат 10A 230V з датчиком температури -20~120℃ в розетку [DART:VPT] TAXNELE, фото 1](https://images.prom.ua/6984619288_tsifrovij-termostat-10a.jpg)
Цифровий термостат 10A 230V з датчиком температури -20~120℃ в розетку [DART:VPT] TAXNELE
698,25 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DART:VPT
Відправка з 19 квітня 2026Зручний інтерфейс: має просте налаштування клавіш Start/Stop для легкого регулювання температури.
Вбудований датчик NTC для точного вимірювання температури, що підвищує ефективність пристрою.
Розроблений для європейських розеток.Широкий діапазон температур: працює від -20℃ до 120℃, підходить для різних температурно-чутливих середовищ.
Розетка термостата | Цифровий контроль температури: Точний цифровий контроль температури з точністю ±1% забезпечує оптимальне нагрівання або охолодження.
| Діапазон робочої напруги | 100 ~ 240 В змінного струму, 50 / 60 Гц |
| Максимальний струм | 10 (2) А |
| Діапазон регулювання температури | -20 ℃ ~ +120 ℃ |
| Точність контролю температури | ± 1% |
| Діапазон корекції температури | -10 ~ +10 ℃ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAXNELE |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура регулювання | 120 град. |
| Мінімальна температура регулювання | -20 град. |
| Дисплей | Так |
| Тип монтажу терморегулятора | В розетку |
| Датчик температури | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 78 |
| Максимальна сила струму | 10 A |
- Ціна: 698,25 ₴/од.

![Цифровий термостат 10A 230V з датчиком температури -20~120℃ в розетку [DART:VPT] TAXNELE, фото 2](https://images.prom.ua/6984619289_w159_h159_tsifrovij-termostat-10a.jpg)
![Цифровий термостат 10A 230V з датчиком температури -20~120℃ в розетку [DART:VPT] TAXNELE, фото 3](https://images.prom.ua/6984619290_w159_h159_tsifrovij-termostat-10a.jpg)
![Цифровий термостат 10A 230V з датчиком температури -20~120℃ в розетку [DART:VPT] TAXNELE, фото 4](https://images.prom.ua/6984619291_w159_h159_tsifrovij-termostat-10a.jpg)
![Цифровий термостат 10A 230V з датчиком температури -20~120℃ в розетку [DART:VPT] TAXNELE, фото 5](https://images.prom.ua/6984619293_w159_h159_tsifrovij-termostat-10a.jpg)
![Цифровий термостат 10A 230V з датчиком температури -20~120℃ в розетку [DART:VPT] TAXNELE, фото 6](https://images.prom.ua/6984619294_w159_h159_tsifrovij-termostat-10a.jpg)
![Цифровий термостат 10A 230V з датчиком температури -20~120℃ в розетку [DART:VPT] TAXNELE, фото 7](https://images.prom.ua/6984619295_w159_h159_tsifrovij-termostat-10a.jpg)
