![АВР для гібридних інверторів I-II 4P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [4P-PV-LN-230] Tomzn, фото 1](https://images.prom.ua/6948064844_avr-dlya-gibridnih.jpg)
АВР для гібридних інверторів I-II 4P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [4P-PV-LN-230] Tomzn
2 530,81 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 6 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4P-PV-LN-230
Автоматичний перемикач типу рейкового фотогальванічного модуля TOMZN TOQ6-63PV, придатний для ліній 230В L і N, призначений для сценаріїв живлення від сонячних батарей. Він маленький, але потужний. Чотириполюсна конструкція (4P), номінальний струм 63 А, забезпечує автоматичне та безперервне перемикання між фотогальванічним живленням та іншими джерелами живлення, щоб гарантувати стабільну роботу малих фотогальванічних систем, забезпечуючи безперебійну роботу електрообладнання.
Перемикач подвійного живлення. Рівень PC, перемикання менше 50 мс, без переривань.
Тільки для фотоелектричної системи та інвертора на міську мережу, не для міської мережі та генератора на міську мережу та генератор.
*УВАГА: Сторона B має бути ввімкнена, якщо використовується цей тип PV, оскільки напруга інвертора нестабільна
Зверніть увагу, тип PV INVERTER має бути підключений до інвертора як джерело А, інвертора та фотоелектричної системи як основного живлення.
Стабільне електропостачання від мережі для джерела В. Метою використання є фотоефект як основне джерело живлення, а резервним джерелом живлення є електромережа.
| Кількість полюсів: | 4P |
| Номінальний робочий струм: | 63 А |
| Номінальна напруга керування: | AC 230V, 50 Hz |
| Ізолююча напруга: | AC 690V, 50 Hz |
| Керування: | ручне / автоматичне |
| Час перемикання контактора: | <50 мс |
| Час перемикання режимів роботи: | <50 мс |
| Час перемикання повернення: | <50 мс |
| Час вимкнення живлення: | <50 мс |
| Номінальна імпульсна напруга: | 8 кВ |
| Номінальний струм короткого замикання Iq: | 50 кА |
| Пристрій захисту від короткого замикання (запобіжник): | RT 16-00-63A |
| Клас корпусу: | 80PC |
| Колір: | білий |
| Механічний ресурс: | 5000 разів |
| Електричний ресурс: | 1500 разів |
| Категорія використання: | AC-31B |
| Стандарт: | IEC60947-6-1 |
| Розміри: | 110 х 68 х 78 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальний струм | 63 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 2 530,81 ₴/од.

![АВР для гібридних інверторів I-II 4P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [4P-PV-LN-230] Tomzn, фото 2](https://images.prom.ua/6948064847_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 4P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [4P-PV-LN-230] Tomzn, фото 3](https://images.prom.ua/6948064854_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 4P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [4P-PV-LN-230] Tomzn, фото 4](https://images.prom.ua/6948064856_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 4P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [4P-PV-LN-230] Tomzn, фото 5](https://images.prom.ua/6948064858_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 4P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [4P-PV-LN-230] Tomzn, фото 6](https://images.prom.ua/6948064860_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 4P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [4P-PV-LN-230] Tomzn, фото 7](https://images.prom.ua/6948064862_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 4P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [4P-PV-LN-230] Tomzn, фото 8](https://images.prom.ua/6948064863_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 4P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [4P-PV-LN-230] Tomzn, фото 9](https://images.prom.ua/6948064865_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 4P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [4P-PV-LN-230] Tomzn, фото 10](https://images.prom.ua/6948064868_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
