![АВР для гібридних інверторів I-II 2P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [2P-PV-LN-230] Tomzn, фото 1](https://images.prom.ua/6948064809_avr-dlya-gibridnih.jpg)
АВР для гібридних інверторів I-II 2P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [2P-PV-LN-230] Tomzn
2 444,89 ₴/од.
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 2P-PV-LN-230
Відправка з 11 травня 2026Фотогальванічний автоматичний перемикач типу TOMZN TOQ6-63PV на DIN-рейці для ліній 230В L, N — спеціальний продукт для фотогальванічних систем електроживлення. Має конструкцію 2P з номінальним струмом 63А, що дозволяє автоматично та безперервно перемикатися між фотогальванічним та іншими джерелами живлення. Ефективно забезпечує стабільне живлення від сонячних панелей та надає надійні рішення для перетворення електроенергії в невеликих фотогальванічних установках, таких як розподілені сонячні електростанції та побутові системи.
Перемикач подвійного живлення. Рівень PC, перемикання менше 50 мс, без переривань.
Тільки для фотоелектричної системи та інвертора на міську мережу, не для міської мережі та генератора.
**УВАГА: Сторона B має бути ввімкнена, якщо використовується цей тип PV, оскільки напруга інвертора нестабільна.
Зверніть увагу, тип PV INVERTER має бути підключений до інвертора як джерело А, інвертора та фотоелектричної системи як основного живлення.
Стабільне електропостачання від мережі для джерела В. Метою використання є фотоефект як основне джерело живлення, а резервним джерелом живлення є електромережа.
| Кількість полюсів: | 2P |
| Номінальний робочий струм: | 63 А |
| Номінальна напруга керування: | AC 230V, 50 Hz |
| Ізолююча напруга: | AC 690V, 50 Hz |
| Керування: | ручне / автоматичне |
| Час перемикання контактора: | <50 мс |
| Час перемикання режимів роботи: | <50 мс |
| Час перемикання повернення: | <50 мс |
| Час вимкнення живлення: | <50 мс |
| Номінальна імпульсна напруга: | 8 кВ |
| Номінальний струм короткого замикання Iq: | 50 кА |
| Пристрій захисту від короткого замикання (запобіжник): | RT 16-00-63A |
| Клас корпусу: | 80PC |
| Колір: | білий |
| Механічний ресурс: | 5000 разів |
| Електричний ресурс: | 1500 разів |
| Категорія використання: | AC-31B |
| Стандарт: | IEC60947-6-1 |
| Розміри: | 110 х 68 х 78 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальний струм | 63 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 2 444,89 ₴/од.

![АВР для гібридних інверторів I-II 2P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [2P-PV-LN-230] Tomzn, фото 2](https://images.prom.ua/6948064813_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 2P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [2P-PV-LN-230] Tomzn, фото 3](https://images.prom.ua/6948064816_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 2P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [2P-PV-LN-230] Tomzn, фото 4](https://images.prom.ua/6948064819_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 2P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [2P-PV-LN-230] Tomzn, фото 5](https://images.prom.ua/6948064824_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 2P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [2P-PV-LN-230] Tomzn, фото 6](https://images.prom.ua/6948064826_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 2P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [2P-PV-LN-230] Tomzn, фото 7](https://images.prom.ua/6948064828_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 2P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [2P-PV-LN-230] Tomzn, фото 8](https://images.prom.ua/6948064830_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 2P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [2P-PV-LN-230] Tomzn, фото 9](https://images.prom.ua/6948064832_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
![АВР для гібридних інверторів I-II 2P 63A 230V автоматичний перемикач вводу резерву [2P-PV-LN-230] Tomzn, фото 10](https://images.prom.ua/6948064838_w159_h159_avr-dlya-gibridnih.jpg)
