![100x40мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [NX3013] ПВХ магістральний Neomax, фото 1](https://images.prom.ua/6944718246_100x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
100x40мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [NX3013] ПВХ магістральний Neomax
158,63 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 33 од.
- Код: NX3013-99
Кабель-канали це надійне та естетичне рішення для розгалуження електропроводки. Зроблений з високоякісного негорючого ПВХ, він легко монтується на поверхні стін, підлоги чи стелі, забезпечуючи безпеку і організований вигляд приміщення. Оберіть наш кабельний канал для надійності та легкості в експлуатації.
| Тип товару: | Канал кабельний |
| Довжина, мм: | 995 |
| Висота, мм: | 40 |
| Ширина, мм: | 100 |
| Матеріал: | ПВХ |
| Колір: | Білий |
| Процес горіння: | не підтримує |
| Наявність кришки: | з кришкою |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neomax |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 158,63 ₴/од.

![100x40мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [NX3013] ПВХ магістральний Neomax, фото 2](https://images.prom.ua/6944717753_w159_h159_100x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
