![120x60мм Кабель-канал (короб) L=2000мм з подвійним замком білий [NX3215] ПВХ магістральний Neomax, фото 1](https://images.prom.ua/6944719361_120x60mm-kabel-kanal-korob.jpg)
120x60мм Кабель-канал (короб) L=2000мм з подвійним замком білий [NX3215] ПВХ магістральний Neomax
256,90 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 8 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: NX3215
Кабель-канали з подвійним замком це надійний вибір для організації електропроводки. Подвійний замок забезпечує додаткову стійкість та безпеку, забезпечуючи надійне утримання кабелів в каналі. Це простий та ефективний спосіб забезпечити організований вигляд приміщення та стійкість Вашої електропроводки.
| Тип товару: | Канал кабельний |
| Довжина, м: | 2 |
| Висота, мм: | 60 |
| Ширина, мм: | 120 |
| Матеріал: | ПВХ |
| Колір: | Білий |
| Процес горіння: | не підтримує |
| Наявність кришки: | з кришкою |
| Особливості: | з подвійним замком |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neomax |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 256,90 ₴/пог.м

![120x60мм Кабель-канал (короб) L=2000мм з подвійним замком білий [NX3215] ПВХ магістральний Neomax, фото 2](https://images.prom.ua/6944719364_w159_h159_120x60mm-kabel-kanal-korob.jpg)
