| Діапазон | TeSys |
| Назва продукту | TeSys T |
| Назва пристрою | LTMR |
| Тип виробу або компоненту | Контролер двигуна |
| Область застосування продукту | Спостереження і контроль за обладнанням |
| Вимірювання струму | 0,4…8 А |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В постійний струм |
| Споживання струму | 56...127 мА |
| Межі напруги живлення | 20,4…26,24 В постійний струм |
| Протокол порту обміну даними | Modbus TCP/EtherNet/IP |
| Тип шини | Ethernet IEEE 802.3, швидкість 10...100 Мбіт/с, RJ45, 2 екрановані виті пари |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 690 В (EN/IEC 60947-1, CSA C22.2 № 14, UL 508) |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 6 кВ схема вимірювання, 0,8 кВ ланцюг зв'язку, 0,8 кВ постачання |
| Стійкість до струму КЗ | 100 кА |
| Номінальний струм запобіжника | 4 А gG вихід, 0,5 А gG ланцюг управління |
| Тип захисту | Обрив фази, Блокування ротора, Захист від витоків на землю, Тепловий захист, Перевантаження, Перекіс фаз, Зворотна полярність, Зміна коефіцієнта потужності, Перевантаження (тривалий час), Коливання навантаження |
| Тип діагностики для мережі та машини | Запис події, залишковий час до відкл. від перевантаж., інформація про контекст відключення, час очікування після спрацьовування, лічильник напрацювання/час роботи, історія відключень, запис несправності, струм і час пуску, лічильники відключень замикань на фазу і землю, запис команд керування двигуном |
| Кількість логічних входів | 6 |
| Вхідний струм | 7 мА |
| Поточний стан 0 | Логічний вхід: < 5 В, <= 15 мА для 5 мс |
| Поточний стан 1 | Логічний вхід: < 15 В, 2...15 мА для 15 мс |
| Максимальна вихідна частота перемикання | 2 Гц |
| Струм навантаження | 5 А на 250 В змінний, 5 А на 30 В постійний |
| Допустима потужність | 480 ВА (AC-15), 30 Вт (DC-13) |
| Максимальна робоча швидкість | 1800 цикл/год |
| Тип контакту та з'єднання | 1 НО + 1 НЗ сигнал несправності, 3 НО |
| Тип вимірювання | Середній струм Iavg, Струм замикання на землю, Фазні струми I1, I2, I3 RMS, Струм небалансу |
| Точність вимірювання | 5...15 % внутрішнє, 1 % напруга, 3 % коефіцієнт потужності, 5 % зовнішнє, +/-30 хв/рік внутрішній годинник, 0,02 температура, 1 % струм, 5 % активна та реактивна потужність |
| Категорія перенапруги | ІІІ |
| Крок підключення | 5,08 мм |
| Клеми підключення | Дроти 0,2…2,5 мм² гнучкі/тверді з/без наконечника |
| Момент затягування | 0,5…0,6 Н.м плоский викрутка 3 мм |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Ширина | 91 мм |
| Висота | 61 мм |
| Глибина | 122,5 мм |
| Маса нетто | 0,53 кг |
| Веб-сервіси | Веб-сервер |
| Код сумісності | LTMR |
| Ступінь захисту IP | IP20 |