Конденсатор VARPLUSCAN SD 15.0 кВАр 400В, BLRCS150A180B40
| Діапазон | EasyLogic |
| Тип виробу або компоненту | Стандартний робочий конденсатор |
| Назва продукту | Конденсатор PFC EasyLogic |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Назва серії | Конденсатор EasyLogic PFC |
| Мережевий коефіцієнт гармонік | <= 10 % |
| Електричні параметри | 13,5 кВАр 380 В 50 Гц, 16,2 кВАр 380 В 60 Гц, 15 кВАр 400 В 50 Гц, 18 кВАр 400 В 60 Гц, 16,1 кВАр 415 В 50 Гц, 19,4 кВАр 415 В 60 Гц |
| Максимальна допустима напруга | 1.1 x Un (8 год за 24 год) |
| Тривала перевантажувальна здатність по струму | 1.5 x In |
| Номінальна напруга | 380…415 В змінний струм 50/60 Гц |
| Діелектричні втрати | < 0,2 Вт/кВАр |
| Втрати потужності | < 0,5 Вт/кВАр |
| Допустиме відхилення ємності | -5…+10 % |
| Випробування під напругою | 2.15 x Un між клемами для 10 с, <= 660 В - 3 кВ між терміналом і контейнером для 10 с, >= 660 В - 6 кВ між терміналом і контейнером для 10 с |
| Максимальний пусковий струм | 200 x In |
| Максимальна кількість перемикань на рік | 5000 |
| Термін служби | 100000 год |
| Діелектричний матеріал | Металізована поліпропіленова плівка зі сплавом Zn/Al |
| Просочення матеріалу | Не-PCB м'яка поліуретанова смола, Біорозкладний |
| Тип установки | Внутрішня установка |
| Клеми підключення | Клема ClampTite |
| Спосіб кріплення | Вертикальний |
| Діаметр | 75 мм |
| Висота | 308 мм |
| Маса нетто | 1,3 кг |
| Стандарти | МЕК 60831-1, МЕК 60831-2 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Висота над рівнем моря | 2000 м |
| Температурний клас | D |
| Робоча температура навколишнього середовища | -25…55 °C |
| Відносна вологість | 95 % |