![Термостат 16А 230V з датчиком температури [CCT15841] Acti9 TH4 Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6931847896_termostat-16a-230v.jpg)
Термостат 16А 230V з датчиком температури [CCT15841] Acti9 TH4 Schneider Electric
17 537,20 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 5 од.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: CCT15841
| Асортимент продукції | Acti9 |
| Назва продукту | Acti 9 TH |
| Тип виробу або компоненту | Термостат |
| Назва пристрою | TH4 |
| Кількість зон | 1 |
| Додаткове обладнання | В комплекті з датчиком температури |
| Режим роботи | Вище замерзання: 5 °C; Комфорт: 8…26 °C; Приведений: 0…10 °C |
| Точність вимірювання | +/- 0.2 °C |
| Споживана потужність [ВА] | 4 В·А |
| Максимальний струм перемикання | 16 А - 250 В pf = 1; 3 А - 250 В pf = 0,6 |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм +/- 10 % |
| Тип захисту | Захист від перенапруги на виході; Захист від перегріву |
| Світлодіодний індикатор стану | Червоний: положення вихідних контактів; Зелений: режим вище замерзання; Жовтий: знижений режим |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 5 |
| Клеми підключення | 2 безгвинтові затискачі, перетин кабелю: 2,5 мм² |
| Відтінок кольору | Білий (RAL 9003) |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Стандарти | EN 60730-2-9 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вид терморегулятора | Електромеханічний |
| Датчик температури | Так |
| Дисплей | Ні |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 26 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 0 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Кондиціонування приміщення |
- Ціна: 17 537,20 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 5 од.

